Krovinorez do 250e

Prosím vás odporučte mi kvalitný krovinorez v tejto cenovej kategórii. Ďakujem
Odpovedať
@aklatanmal Zakladáš tú istú tému znova, pretože ja som napočítal IBA 7 starých..Treba pozrieť archív.. No ale aj tak Ti na to odpoviem že do 250€ kúpiš krovinorez.. Ja som kupoval nie značkový, pretože mám kamaráta čo opravuje zn.krovinorezy, ale som zohnal do 100€ neznačkový ale všetko čo naň potrebujem viem zohnať bez problému..Pozri https://www.netenpiac.sk/stromo-ruska..... Mám ju cca mesiac a okrem ochr.helmy je všetko v balíku a kosil som s ňou 6x ale som ostal v nemom úžase ako kosí..Myslel som si že bude ťažká /váha okolo 5kg/ vzhľadom na výkon motora 72cm3 ale som nebol spokojný s lankom, málo ho bolo a nekvalitné.. Tak som kúpil Stihl lanko s oceľovou výplňou a to bola iná liga.. 😉 Na vyžínač som nechcel dať viac ako 100€..a moje očakávanie max. splnil.. Že ho vyrába Ukrajina, mi nezáleží, nekosím týždne s kosačkou a na moje kosenie stačí..Myslím že motor o obsahu 72cm3 niečo znesie.. Bol mi odporučený vyžínač FLINKE ale som radšej zobral silnejší motor a zmestil som sa do 100€..Neviem ale či chceš značkový alebo nie, ja som nechcel značkový a dostal som za veľmi dobrú cenu- výborný výkon motora... 😉
Odpovedať
mam Stihl MS55 a spokojnost
Odpovedať
@aklatanmal ja som v akcii pod 250 € kúpil tento https://krovinorezy.heureka.sk/dolmar... je to už druhý krovinorez tejto značky u nás v rodine, ten prvý má už 14 rokov a je z vyššej výkonovej kategórie ale obe šlapú ako hodinky. čo by som pozeral, ideálne aby bol štvortakt, nech sa musíš babrať s miešaním oleja a benzínu. Výkonovo záleží čo s tým plánuješ kosiť.
Odpovedať
Profilova fotka
My Hecht 142 BTS a pohoda, do 150 euro ma vyšiel. Ale tak to je na tebe, treba pozerať aj iné veci jak cenu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Mám asi 5 rok krovinorez Demon ,Čistá Čína ,dokúpil som slušnejšie popruhy a lepšiu hlavu .Stál asi 85 eur .Zatial štartuje a ide v pohode.
Odpovedať
@roman_droppa presne tento som pozeral aj ja, tiez hladam nieco lacne len na prilezitostne pouzitie nech si nemusim od tatka poziciavat jeho ktory ho zahadne potrebuje tiez vzdy presne vtedy ked ja
Odpovedať
my sme minulý rok v lidli kupovali, neviem či 100 eur stál či tak nejako a teda na také občasné pokosenie, použitie je to úplne postačujúce 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Za 109 eur sa dá kúpiť aj Krovinorez VARI 432 HB Merkúr-Šupa
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?