Kalendár prác okolo domu

Zdravím, Máte niekto sparovaný kalendár udržiavacích prác okolo domu a dvora? Viem že každý dom je špecifický a dosť záleží aj od počasia ale chcel by som si niečo takéto spracovať pre vlastnú potrebu. Napr. niečo ako: 03/2021 - vyčistenie dažďových zvodov 04/2021 - revízia komína 05/2021 - vertikutácia trávnika ..... Viem mnohý z Vás tieto veci robia automaticky no bývanie a údržba v dome je pre mňa nové a mám rád zoznamy hlavne splnené.
Odpovedať
@bob077 frekvenciu a casovanie si musis spravit vlastne, ale ja mam xls a zaznamenavam si take veci ako kontrolu filtrov na vodu, rekuperaciu, cistenie sprchoveho zlabu, doplnanie soli do zmakcovaca, dezinfekciu studne, diagnostiku LAN ...., odpocet meracov spotreby el a vody ....
Odpovedať
@bob077 najlepsie budes mat, ked si to tento rok vsetko pozapisujes ako to tebe najlepsie vyhovuje a potom to uz bude kazdy rok opakovat...spravit si taky vlastny kalendar prac..
Odpovedať
@rkorba @melanie9 Samozrejme počítam s tým že si to budem musieť prispôsobiť sám na svoje podmienky len hľadám zoznam potrebných prác ktoré sú nutné aby som na niečo nezabudol.
Odpovedať
Profilova fotka
Treba si to prisposobit, ja si tiez zapisujem taketo veci, lebo ich nerobim kazdy den a potom zabudam kedy som ich robil, udzba domu si vyzaduje svoj cas 🙂 Mam to vsetko v jedno subore pekne, popripade sa to da zlatit aj s gmailom a chodi ti upozornenie, ze chces robit toto a toto
Odpovedať
@bob077 rozumiem, tak snad, ti ich tu niekto vypise a potom odkukam aj ja nejake 😉 😄 ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?