Elektrická píla Fieldman - je dobrá? Máte skúsenosť?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa poradit ci je FIELDMAN dobra znacka.chcem si objednat tuto prosim kto ju ma alebo sa tomu rozumie nech napise.je to filendman FZP2020a ma 2400w.
Odpovedať
Profilova fotka
@klopatka presne tak a hlavne ja osobne teda mám rád aspoň, keď si produkty viem takto obzrieť na vlastné oči, napríklad aj v Planeu majú od nich výrobky, toto mne veľmi vyhovuje.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od fiel:

@klopatka presne tak a hlavne ja osobne teda mám …
@fiel Ano obzrieť si takto produkt dobrá vec ,otázne je či vám povedzme predavač dokáže aj predviesť výrobok ako pílu či krovinorez ,poprípade ju presne opísať .Planeo je podla mňa elektro a predavači sa špecializujú na elektro a nie na záhradnú techniku. Ale môžem sa mýliť a sú preškolený.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lmroman:

@fiel Ano obzrieť si takto produkt dobrá vec ,otá…
@lmroman informacie by ti mali vediet poskytnut o comkolvek, co maju na predajni. ci budes kupovat baterky do ovladaca, kavovar alebo pilu. ci je taka aj realita, to uz neviem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od vackoo:

@lmroman informacie by ti mali vediet poskytnut o…
@vackoo Ano mate pravdu ,ale ja radšej dám prednosť nákupu píly v špecializovanej predajni ako predajni z elektrospotrebičmi. I keď krovinorez Demon som kupoval za 90 eur ,len podla referencii na heureke. No pílu ktora môže spôsobiť úraz by som sa veru činsku bál kúpiť. Čínsky Krovinorez ide už asi 7 rok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?