Ako odrezat dosku na suflik

Zravím čím mám odrezať dosku na spodnú stranu šuflíka. Je to taký drevopapier alebo ako to nazvať z jednej strany lakovaný. Nedokážem spraviť rez aby mi to netrhalo ten lak, čím to robíte?
Odpovedať
Odrezať sa to dá všeličím, otázka je čo máš k dispozícii. Pomerne jednoduché riešenie je prelepit rez lepiacou páskou a tiež rezať z druhej strany
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sperhak:

Zravím čím mám odrezať dosku na spodnú stranu šuf…
@sperhak kotuc co reze lamino, mdf,... Odreze aj ten sololit...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od foobar:

Odrezať sa to dá všeličím, otázka je čo máš k dis…
@foobar klasicke naradie rucne, elektricku mam len priamociaru pilu
Odpovedať
Stačí zo strany ktorá má byť pohladová narezať zalamovacím nožíkom a zlomiť. Ideálne to robiť s priloženou vodováhou alebo pravítkom/uhlomerom
Odpovedať
s tymto naradim potom najlepsie tak ako odporuca pavol_skalicky
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sperhak:

Zravím čím mám odrezať dosku na spodnú stranu šuf…
@sperhak ano, pán skalický vysvetlil najjednoduchšie riešenie.. Pár krát prebehnúť ostrou hranou lámacieho nožíka zvruchu lakovanej strany popri príložníku na doske, aby nožík rezal iba v jednej ryhe.. Následne položiť sololit na ostrú hranu- napríklad hranu stola a zlomiť. Vždy treba mať tú rezanú hranu zvrchu a lámať dospodu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zicher:

@sperhak ano, pán skalický vysvetlil najjednoduch…
@zicher Vdaka vyskúšam. Len tak zo zauimavisti, ako to robia profi stolary?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sperhak:

@zicher Vdaka vyskúšam. Len tak zo zauimavisti, a…
@sperhak stolari (s makkym i) to robia kotucom na drevotriesku a lamino. Domaci majstri si pomozu lepiacou paskou prelepenou cez rez a kotucom s malymi zubami.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zita19:

@sperhak stolari (s makkym i) to robia kotucom na…
@zita19 Ale my sme tvrdý stoláry, preto na to ideme tvrdo nekompromysne!🤣 @spehak Keď si dáš tú námahu a donesieš to ku mne do dielne, odpílim ti to.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prirodokochac:

@zita19 Ale my sme tvrdý stoláry, preto na to ide…
@prirodokochac vdaka za ponuku ale je to velky kus ani do auta to nenarvem. Ja si to aj tak chcem vyskusat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?