Termo strojové omietky - Orava a okolie

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť firmu, ktorá robí strojové omietky a má skúsenosti aj s termo omietkami v interieri?? Okolie Oravy. Vopred ďakujem za rady.
Odpovedať
Každý chodil,mudroval,dával ponuky , krútil....objednal som thermo omietku,spric .maxima všetko z Baumit ,najal 3 chlapov a omietky boli hotové....mám to vnútri ,60 ročný dom ,je to super..
Odpovedať
@daralbajda ďakujem za odpoveď, sme na tom podobne. Nikomu sa do toho nechce púšťať. Vy ste z okolia Oravy? Predpokladam, že ste to ťahali ručne. Koľko m2 ste mali steny a ako dlho sa to zhruba robilo? Ďakujem.
Odpovedať
@veronika193 boli pozrieť Poliaci, mudroval, potom mi to nikto nechcel robiť, tak som to robil ručne, ale bolo to dosť drahé.... A ja som mal starú budovu, musel som to robiť na viackrát /2x /, aké viem že to bolo drahé, dokonca aj tí ma odhovarali co predávajú omietky.. Dnes neľutujem, ale dosť som sa utrapil...
Odpovedať
@daralbajda tak to verím, že ručne to musí byť makačka. No nám neostáva zrejme iná možnosť ako robiť si to sami ručne. Máme novostavbu a steny rovnučke, tak snáď to nebude až tak zlé.
Odpovedať
@veronika193 zavolaj do baumitu, oni to odporučia omietkarov
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?