Stavebna firma v okoli Brezna, BB

Dobry den, Hladam stavebnu firmu na dostavbu rodinneho domu v okoli Brezna, BB. Dakujem ak mi niekoho mozte odporucit.
Odpovedať
@domcek74 skús doplniť aj z čoho chceš stavať. Aby si nedostávala ponuky na niečo čo ani nechceš...
Odpovedať
@peter977 jedna sa o dostavbu rodinneho domu. Hrubu stavbu, vratane okien a dveri uz mame. Takze vsetko ostatne az po fasadu. Potrebovali by sme kontakt na nejaku serioznu firmu ktora by nam dom dostavala na kluc (pripadne aj kontakt na stavebny dozor). Ak mate niekto nejake skusenosti, ci uz dobre alebo zle, prosim podelte sa o ne s nami.
Odpovedať
@domcek74 daj do google stavebné firmy Brezno a ihned máš kopu ponúk na všetko možné i nemožné , viacerých poznám , no nebudem niekoho uprednosňovať stačí ked si pozrieš do Finstatu zbadáš ako hospodária
Odpovedať
@duzu dakujeme za tip. Skusime hladat aj touto cestou. Popripade, bol by si ochotny nam niekoho odporucit v sukromnej diskusii? V kazdom pripade vdaka za odpoved.
Odpovedať
@domcek74 to by som nerád lebo konkurencia sa to dozvie, pri tom mi v jednej stavebnej robí sesternica, no v druhej tiež príbuzný po tete
Odpovedať
@duzu chapem, dakujem za odpoved.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?