Stavebná firma Korekt Stav - skúsenosti

Dobry den, prosim Vas, ma niekto skusenosti s touto stavebnou spolocnostou ? Velmi by som Vas prosil o pomoc v tomto smere, totiz patral som po skusenostiach inych ludi, ale zial velmi tazko a zriedkavo sa dopatrat k takymto informaciem na vacsinu stavebnych firiem. Ak by sa nasiel niekto medzi Vam, kto ich pozna, prosim odpise. Dakujem
Odpovedať
Dobry den, kamaratke robili dom, teda riesili problemy po predchadzajucej stavebnej firme a bola velmi spokojna. Ja s nimi mam teraz rozrobenu zakazku v pripravnej faze a zatial fajn - hladaju riesenia a beru ohlad na rozpocet a potreby. Nejake realizacie su na facebooku, maju svoju stranku a foto tam. Mozno pomoze...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Už ste sa dozvedeli niečo o stavebnej firme?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@zdenkova @rebella Tiez by ma zaujimalo ze ako ste boli spokojny s touto firmou? Spolupracovali ste nakoniec s nimi?
Odpovedať
dobry den, ano, spolupracovali. Jednalo sa o rekonstrukciu - robili komplet buracie prace, hydroizolaciu, hrube stavebne prace (priecky, preklady, betonovy zakladny poter), zateplenie exterieru (polyst., hrube zatiahnutie), potom niektore interierove prace (obklady, dlazby, omietky). Viacere prace sme zadali inde, pre urychlenie - spolupraca s inymi nebola problemom. U nas sa situacia skomplikovala tym, ze cakame babatko a tak sme potrebovali dokoncenie skor. V zasade sme spokojni, alemusim priznat, ze clovek si musi strazit vsetko a obhanat. Majitel bol skutocne ustretovy, hladal riesenia, snazil sa. Trosku komplikacie boli s veducim majstrom. Po dohode s majitelom sme ho napokon vymenili a bolo uz dobre. Co musim jednoznacne ocenit je, ze ziadna z poloziek sa nenavysila nad ramec zakladnej kalkulacie, okrem tych, ktore sme zmenili z nasej strany. Vyuctovanie bolo transparentne a vsetko vysvetlene.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@theshadow @zdenkova @rebella @diablo2728 Dobry den, prosim vas, o ktorej firme sa presne diskutuje? Existuje Korektstav (sidlo Bratislava) a Korekt-Stav (sidlo Male Dvorniky). Tiez momentalne zhaname stavebnu firmu a nie som si ista, ze o ktorej firme je rec. Dakujem krasne :)
Odpovedať
Ahojte, mi sme UŽ minulý rok :) kompletne rekonštruovali náš nový starý rodinný dom v Rosine pri Žiline a celé sme to dali robiť jednej firme. Menili sme strechu, okna, podlahy, odizolovali sme dom, omietky, kúrenie - proste starý dom sme nakomplet rekonštruovali. Nemali sme čas to moc kontrolovať tak sme trochu riskovali, ale majiteľ stavebnej firmy čo nám to robila bol ochotný riešiť veci aj mimo pracovnej doby a cez víkendy takže to prebehlo v poriadku. Práce sa trochu predĺžili kôli kurenárom, ale nakoniec sme s výsledkom boli 100% spokojný. Firma bola zo Žiliny - Unibuild.
Odpovedať
@tina011 ta bratislavská firma
Odpovedať
@tina011 dal by som si na tvojom mieste pozor na príspevky v tejto téme a bol obozretny
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@tina011 firma sidlom male dvorniky je seriozny da sa na vsetkom dohodnut, podla nas je to dobra firma a ceny su priatelne za vykonanu kvalitnu pracu, uvidime ako dalej
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Tá bratislavská je žiaľ hrôza. Ešte hrubá stavba ok, ale keď ide o detaily ako potery, polystyrén a pod. je to des. Ruky preč od nich...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@sannco dobry den, prosim vas, podarilo sa vam dokoncit dom? vymenili ste firmu alebo sa vam to podarilo doriesit s povodnou? mozete mi napisat nejake podrobnosti, skusenosti, viac info, kludne do spravy, ideme stavat tiez v raci, dik moc
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@sannco dobry den, pisal som vam aj spravu, prosim vas, zhodou okolnosti ideme tiez stavat v raci a korektstav je racianska firma, dokoncil ste stavbu s nimi? lebo podla fotiek asi ano, mozete mi napisat ako ste to s nimi urovnali, viac info, kludne do spravy, dik moc
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ak by sa ešte niekto našiel, kto má skúsenosti s touto firmou budem vďačná!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ruky prec od firmy (tej bratislavskej). Narozpravaju Vam aky su uzasni, co vsetko stavali a pod. Potom zistite co vsetko doj*bali, nedodrzali, vyhovaraju sa na vsetko a vsetkych... Bratislacski suflikanti... Takze jednoznacne oblukom sa vyhnut.
Odpovedať
@helakrizova ruky prec od tej firmy, inac budete mat na zaver smutok a ociach a kopec nervov...
Odpovedať
@maria0000 ako som uz pisal, ruky prec. Moja osobna skusenost s nimi, uz nikdy v zivote...
Odpovedať
@koredox dobry den, pisem vam ako konatel spolocnosti korektstav, prepacte ale neviem co vas opravnuje nas ociernovat, sice na takomto fore, ale aj tak, neviem o ziadnych sporoch, alebo reklamaciach na nasu spolocnost, s pozdravom konecny korektstav
Odpovedať
@maria0000 dobry den, kludne sa ozvite, neviem ci je toto spravne forum... konecny@korektstav.sk
Odpovedať
@sannco dobry den p.istitoris alias sannco, bol som upozorneny ze ste zmazal vsetky svoje prispevky na nasu adresu a aj vas fotoblog, tie ktore ste sa na nas vyjadroval mam ulozene, je fajn ze ste ich zmazal, ale este vam tam jeden zostal, dom sme vam stavali na kluc a mam od vas podpisany preberaci protokol ktory je bez zavad.... s pozdravom konecny korektstav
Odpovedať
@korektstav podpísaný preberací protokol je jedna vec, druhá je, ako bol klient spokojný s riešením a odstránením závad, ktoré sa ukázali po prebratí...
Odpovedať
@korektstav Ako iste viete bol som viac či menej prinútený to podpísať a zaplatiť aj veci ktoré sa nedorobili alebo urobili nekvalitne lebo by som nedostal stavebný denník a potvrdenie stavebnej firmy. Takže tu nešírte bludy. Od ukončenia stavby som mailom reklamoval nedorobky a lajdácku prácu. Nakoniec som si musel časť spraviť sám.
Odpovedať
@milan_toman však práve to že nebol. Lenže firma má iný názor. To už tu nepovedia že nedodržali dohodnuté termíny, ani zmluvné ani dodatočné, že nedodržali zmluvu ohľadom cien a pod. Že namiesto toho aby makali tak v lete mesiac ani nepáchli na stavbu. Firma pekne rozpráva ale realita je úplne inde. A to som sa ešte slušne vyjadril.
Odpovedať
@korektstav v prvom rade si zaplaťte PRO prístup keď ste vraj stavebná firma
Odpovedať
@koredox @koredox nemam najmensi dovod, nijako tu neinzerujeme, ani nehladame robotu, mna by zaujimali vase osobne skusenosti ktore s nami mate kedze neviem o ziadnych konfliktoch so ziadnym klientom, ked teda nepocitam to co nemame uhradene....
Odpovedať
@sannco @milan_toman "sannco" teda p.istitoris sirite tu vyslovene nepravdy, ked bol taky nespokojny s hrubou stavbou nechapem preco sme ten vas dom dokoncovali na kluc, ten preberaci protokol podpisoval aj vas dozor, podpisali sme ho napriek tomu ze sme nemali od vas v toma case zaplatene, aj po koladacii sme pre vas realizovali dalsie prace, ktore ste si objednal a vady ktore ste nam napisali sme vam odstranili
Odpovedať
@korektstav Žiadne nepravdy tu nešírim, to len Vy nechcete uznať že ste veľa vecí posrali. Už tvrdenie o dokončení na kľúč je klamstvo. Nerobili ste ZTI, elektrinu, strechu, kúrenie, záhradu, nábytok, terasu a ďalšie veci. Tak isto aj že preberací protokol podpísal dozor - ten s tým nič nemal. A tvrdenie že ste mi dali protokol a stavebný denník predtým ako ste dostali zaplatené je tiež klamstvo. Bez zaplatenia by som nič nedostal a asi by som neskolaudoval. Pravda je, že som riešil s kamarátom čo mi Vás odporučil a aj s dozorom možnosť že to s Vami skončím, ale obaja mi povedali, že v takom štádiu ako je stavba to iná firma veľmi neprevezme a ešte ma tlačil čas. Lebo ste nedodržali termíny, ani tie, ktoré ste si dali sami a ja som už mal pod zmluvou predaj vtedajšieho bývania. Takže mi zostávalo jedine to dokončiť, presťahovať sa z domu do dvojizbáku a naháňať Vás s dokončením. Závady ste neodstránili skoro žiadne, časť závad sa ani už nedá odstrániť. Keby som tu mal vypísať všetky závady tak by to asi presiahlo povolenú veľkosť príspevku.
Odpovedať
@korektstav Tych nespokojnych klientov je zjavne viac ako citam prispevky... Spokojnost zatial nikto nenapisal...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?