Stavba murovaného oplotenia na RD v Trnave, zo štiepaných tvárnic

Dobrý den, máme záujem o výstavbu murovaného oplotenia na RD v Trnave, zo štiepaných tvárnic City Stone Design - Casser. Rozmery 22,5m Plný múr výšky 1,85m 20m Nízky múr výšky 0,65m + 0,6m stĺpy pre plotové dielce 5,5m samonosná posuvná brána + bránka Tvárnice a výkop zabezpečím. Od Vás potrebujem naceniť prácu a všetok ostatný materiál na betónový základ pod celé oplotenie aj posuvnú bránu a samotnú stavbu múru. Stačí mi orientačná cenová ponuka +/- 300€ Tvárnice budú na dome pripravené za 3týždne, takže koncom júna alebo začiatkom júla by sme to chceli realizovať. V prípade záujmu Váš pošlem náčrt a rozmery. Prikladám ilustračne foto
Odpovedať
@jjanica Cena orientačne nebude +/- 300 €, ale podľa mňa pod 7-8 tisíc € to nebude. A neviem, či si si to nepomýlila, ale MS nie je stavebná firma. Ty si to napísala ako objednávku na cenovú ponuku, ale nemáš záruku, či sa ti niekto ozve, či tu práve bude nejaká stav. firma. Na tvojom mieste by som toto poslal tak 4-5 stavebným firmám v okolí, nech ti dajú cenovú ponuku.
Odpovedať
Ďakujem za názor, ano hladam tu skôr nejakú partiu alebo murára súkromníka. Viem že MS nie je stavebná firma 🙂 Pre upresnenie, posuvnú bránu nepotrebujem naceniť, iba stavbu betónového múru a základu.
Odpovedať
@chrobak7 preto sa to vola hladam dodavatela, ci to je realne tu na ms je diskutabilne, ale moznost tu je ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?