Projektanti na Orave

hladam projektanta poradte prosim
Odpovedať
@majjo2 drzal si ten projekt za 2000 v rukach ked tvrdis ze je rovnaky ako ten za 770 ?
Odpovedať
@majjo2 presne ako si pisal k stavebnemu povoleniu, ale ten 2000 bol zrejme realizak, cize sa to su dva neporovnavatelne projekty.
Odpovedať
@majjo2 nie to som nepovedal, da sa podla toho stavat cobynie. Ale vsimni si tunajsich diskutujucich. Riesia tu aku hrubku izolacie maju pouzit, z akeho materialu obvodovu stenu, ako vyriesit tepelne mosty. Aky druh kurenia, aky kotol, aky vykon a xy dalsich veci. A to este ani netusia ze vo finale budu mat kopec nedostatkov pretoze sa uskromnili na zaciatocnej faze stavby - projekte. Ked sa odflakne na zaciatku tak v priebehu vystavby sa len tazko nieco vylepsuje.
Odpovedať
pripájam sa k majjo2 tiež máme vypracovaný projekt v sume 780e jedným z projektantov ktorých menoval..je fajn rozpracovaný..okrem konkrétnych rozvodov el. a kúrenia (to sa určite bude prispôsobovať našim požiadavkám keď bude hrubá stavba postavená)..máme asi všetko čo je potrebné a stavebné povolenie sme dostali v pohode..(protipožiarne veci, statika vypracovaná, všetko ohľadom výstavby je tam) prehľadné.. Všetci máme rôzne nároky..mala som aj ponuku na perfektného projektanta s ktorým by som bola spokojná ale cena bola viac ako 2500e a od architekta cez 5000e ...pri tom že som si dom navrhla aj predkreslila sama trošku si nemôžem dovoliť dať tieto peniaze..Títo oravskí chlapi sú šikovní a majú za sebou veľa projektov..Aj p.Gembala, aj p. Didek s projekt. kanc. Štúr skúsenosť nemám..aj v kubíne fungujú už dlhé roky a sú šikovní..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@stavitelpeter A to si sa špeciálne kvôli tomu registroval a otvoril si tému starú 8 !!!!! rokov, aby si sem zadrel reklamu na nejakého neznámeho architekta. No nehovor!!! 🤔 🤔 Dúfam, že ťa admin vyrazí tak, že ťa ani Google nenájde. Aj s tým tvojím druhým profilom, že juraj1211.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?