Oklamal ma remeselník/firma - čo robiť?

Dobry den, obraciam sa na vas s prosbou o pomoc a dobru radu. Na uvod. Pred 2 mesiacmi som si cez aplikaciu wilio.sk zadal projekt, ze potrebujem niekoho na reviziu kotla v byte. Ozval sa mi pan, dohodli sme sa a pracu aj odviedol. Pri prezerani jeho portfolia som si vsimol, ze sa zaobera aj elektroinstalaciou a tak som ho poprosil, ci by mohol skontrolovat elektromer, kedze je v byte vysoka spotreba elektriky. Po prehliadke mi povedal, ze cele osvetlenie vchodu je napojene na moj elektromer. Povedal taktiez, ze stymto uz ma skusenosti a je ochotny za mna riesit tento problem - jednat s bytovovym druzstvom, spravcom a zariadit vratku. Vypytal si za to 100Eur pre neho a 100Eur pre pravnicku, vystavil mi prijmovy doklad, kedze ma aj s.r.o. (dohladal som si ju na finstate). Tu nastava problem. Pan sa mi neozval, prestal reagovat na spravy, vsetky 3 cisla, ktore ma na FB stranke su nedostupne. Su to uz 3 tyzdne. Podotykam, ze zmluvu nemame. Chcem sa opytat, ako by som to mohol riesit. Tych 200 eur by som chcel naspat, nieje to maly peniaz. Zvazujem policiu, ale bojim sa, ze stym nic neurobia. Vopred dakujem za akukolvek pomoc, Leo
Odpovedať
Jediné, čo ti ostáva je nahlásiť to na polícii, no či tí s tým dačo spravia, tak to veru neviem. Stáva sa a povedal by som, že môžeš byť rád, že si prišiel len o 200€. Papier znesie síce veľa, no veľká škoda, že nemáte medzi sebou aspoň nejakú zmluvu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?