Hľadám dodávateľa - Dvojdom - 1Q/2022 Malacky (okolie)

Dobrý deň, aktuálne v Malackách predávame starší rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s veľkým pozemkom 1200m2 (dvojgeneračný dom, garáž, altánok, zadný dvor, záhrada). Následne po predaji plánujeme riešiť nové bývanie ideálne v Ma, alebo periférii Malaciek (Plavecký štvrtok, Zohor, Kuchyňa, Veľké Leváre). Jednou z alternatív ktoré zvažujeme je aj kúpa menšieho pozemku 400 - 600m2 a postavenie dvojdomu. Prosím ak sa tu nájde nejaká partia,firma, developer alebo "len" referencie na serióznych a zároveň nie veľmi drahých stavbárov budem za každé odporúčenia veľmi rád. V prípade ak tieto riadky číta niekto z developerov a vedel by orientačné nacenenie s DPH v štandardne "na kľúč" mi uviesť do súkromnej správy, bol by som nesmierne rád. Realizáciu stavby plánujem uskutočniť hneď po predaní súčasného domu a kúpe vhodného pozemku...predpokladám 1Q/2022 by mohlo byť reálne. žiaľ nemám zatiaľ vypracovaný profesionálny architektonický projekt, avšak zatiaľ vychádzam z tejto skice, ktorú som navrhol.... s pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@molnija1985 skicni nam aj nejake auto a zenu co xces.., secko ti nacenime.......
Odpovedať
pecto litrof besdepeha
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?