Firma na výrobu brány a bránky - Levice a okolie

Profilova fotka
Ahojte, vedeli by ste poradiť nejakú dobrú firmu na zhotovenie brány a bránky na elc. pohon v okoli Levice??? 🙏🏻
Odpovedať
daval som si robit branu tiez na pohon. tato firma, co mi robila, tak pouzivaju nemecke pohony Sommer. to by som tiez bral do uvahy na tvojom mieste, ze aka je kvalita a nedal tam len tak hocico. mas aj nejaku predstavu, ako by to malo vyzerat? akoze aky material a prevedenie a podobne? u mna to vyhral hlinik, najma teda z dlhodobeho hladiska, ze nie su potrebne nejake natery, udrzba a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@eno32 ahoj rozmyslame o hliniku presne z rovnakych dovodov Uvazujeme ci s pohonom ci bez… Vies poradit Aky rozdiel medzi posuvna na kolknici a bez?
Odpovedať
@ivanasaidbagarova Jednoznačne s pohonom. Chcelo by sa ti prísť s autom k bránke, v daždi vystúpiť, otvoriť bránu, znovu nastúpiť do auta, zájsť dnu, vystúpiť z auta, v daždi zatvoriť bránku a až potom ísť dnu? V podstate je jedno, či na koľajnici alebo samonosná, cenovo to vychádza zhruba rovnako. Jediný rozdiel je v tom, že pri samonosnej treba k šírke brány pripočítať ešte aspoň 30-40% dĺžky a mať toľko miesta na odsunutie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem pekne ✌🏻
Odpovedať
Profilova fotka
Keďže sme momentálne finančne v úzkych rozmýšľali sme bez pohonu a potom dodatočne pohon čo na to hovoríš ak máš skúsenosť vďaka
Odpovedať
@ivanasaidbagarova Máš ponuku v súkr. pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 diki
Odpovedať
Profilova fotka
Čo odporúčate AL alebo nerez ? Údržba, nátery, mínusova teplota, stabilita materiálu …poraďte Mám na mysli tento typ brany
Odpovedať
@ivanasaidbagarova no bud teda kolajnickova alebo bez kolajnicky je potom samonosna. neviem, ze ako ste na tom s prietorom, ci by sa vam tam vosla aj ta samonosna. a ci pohon alebo bez, tak to jednoznacne s pohonom. s tou dodatocnou montazou neviem, ze ako to chodi, to jedine keby si sa skusila na to popytat, ci je take nieco mozne. a teda aj posledna vec, na ktoru si sa pytala, ci hlinik alebo nerez, tak za mna je to hlinik. poslal som ti vsak aj sukromnu spravu a ked si pozries ponuku, tak tam maju nieco dost podobne tomuto, co si pridavala. vyhodou je, ze si vies tie lamely prisposobit a navrhnut, ako by si ty chcela.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?