Menu Forum

Dom na kluc do 65000

21. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
misskate1
6
Registrovala sa 7. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
misskate1
6
Registrovala sa 7. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 Hladam firmu, ktora nam postavi dom na kluc vratane zakladovej dosky do 65000 a aspon 75m2. Idealne ak by mali v ponuke aj moznost zakupit pozemok do 30km od ba. Cize spolu tak 100 000 eur.
20. mar o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dorwin
2
Registroval sa 3. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 221 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Detva.
  • Staviam dom
    okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
dorwin
2
Registroval sa 3. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 221 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Detva.
  • Staviam dom
    okres Detva
 @misskate1 no priliz vseobecna otazka emoticon
si popozeraj katalogy domov a tam mas napisanu aj cenu na kluc. ale katalogove domy co maju pisanu cenu tak z vlastnej skusenosti viem, ze sa to da postavit aspon 30% lacnejsie. Tie firmy ktore robia rozpocet pouzivaju katalogove ceny. to ze vies dostat zlavy aj 50% to tam zahrnute nemas...
co my staviame tak zo 70tis podla katalogu sa zmestime do 55max. a to som si sam len polozil izolaciu do podlahy. Zaklad je NESTAVAT na kluc. to Ti predrazi dom. lebo hlavne nevies ake boli realne ceny za material a robotu. Ja som si material obehal vacsinou sam a riesili sme prace cez firmy/zivnostnikov.
Jasne, zaberie to daco casu, ale v konecnom dosledku usetrene peniaze ratas na tisice...
20. mar o 14:01  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martosko
Registroval sa 26. októbra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 445 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
martosko
Registroval sa 26. októbra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 443 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Liptovský Mikuláš.
 @misskate1 Väčšinou sa ako prvý kúpi pozemok potom sa naň vyberá projekt a potom sa hľadá firma, ty to chceš nejako všetko naraz to ti je jedno aký to bude pozemok či to bude 300 alebo 800 m2 kde sa bude nachádzať a podobné veci to isté aj pri dome je ti jedno či bude poschodový alebo prízemný koľko bude mať izieb a ako bude usporiadaný dispozícia alebo z akých bude materiálov. Keď chce človek stavať musí sa do toho zapojiť týmto si akurát koleduješ o to aby ťa niekto obabral. Nedá sa na to ísť prístupom tu je 100-tisíc keď mi postavíte dom poviete mi kde sa nachádza a doneste mi kľúče.

PS: domom o 75 m2 len pokazíte pozemok neuvažovali ste aspoň nad 100 m2 (ak by som mal hádať žijete v 50 m2 byte a stačí vám tak načo viac miesta).
20. mar o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
benjamin13
Registroval sa 21. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 15 príspevkov. Okres Ilava.
  • Staviam dom
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
benjamin13
Registroval sa 21. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 15 príspevkov. Okres Ilava.
  • Staviam dom
    okres Ilava
 @misskate1 skus naozaj popremyslat o tom ze postavite dom aspon tych 100m2, bude to lepsie
21. mar o 09:15  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
17juraj17
Registroval sa 26. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 475 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
17juraj17
Registroval sa 26. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 474 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @misskate1 Nemyslim ze to das do 100 000€ a do 30KM od BA urcite nie. Myslim ze sa pozri na projekty radovky develoerov na zahori. To je do BA 40-50min.
21. mar o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andyno
1
Registroval sa 12. februára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 107 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
andyno
1
Registroval sa 12. februára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 107 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @misskate1 pozri sem: http://www.pozemkybernolakovo.sk/domy

Dom aky chces tu s pozemkom zacina na 123 000€ a to tato lokalita ma dost nevyhod.
21. mar o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misskate1
6
fotoportrét
fotoportrét
misskate1
6
 No bohuzial viac nemame. Takze asi nic z toho. A daleko ist nemozeme. Muz musi dochadzat do ba.
21. mar o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to