Chatka na záhradu

Ahojte, poraďte prosím firmu, dodávateľa, na stavbu záhradnej chatky. Oplatí sa ísť do toho s Poliakmi? (prosím osobnú skúsenosť). Máme predstavu o zateplenej, drevenej stavbe, veľkosť cca 4x5m+ nejaká teraska...
Odpovedať
pridam sa, tiez ma nieco podobne zaujima, najma ako sa ceny pohybuju 😉
Odpovedať
Pozri Drevodom Orava, kamarat od nich ma nieco podobne. Davali si to na pozemok, kde maju zahradu, kde v lete chodia robit a celkom dobre to ukaze. Smrekove drevo, dali si taky vacsi urobit, ze tam aj prespat mozu.
Odpovedať
@marrkus zatiaľ sme oslovili 2 firmy. Juhas su Poliaci so zastupenim na SK Dolny Kubin. Nevie dat jasnu cenovu ponuku. To co je na webe je vraj cele inak, male chatky sa nedaju zateplit... bla, bla... To je najlepsie prist osobne... Velmi divna komunikacia stylom Co ma otravujete s takou hlupostou, ked ja zarabam na vacsich zakazkach. No, prislo mi to tak, akoby to pre nich vzhladom na velkost a standard nebolo zaujimave. Take podnikanie po Slovensky. Firma na Orave v Niznej ponuka v podsate to iste co kupim aj v OBI, nenatieraju, nezatepluju... Co je trocha problem, pretoze namorit to treba este pred skladanim. Takze zase (ako vo vacsine pripadov) ideme do toho vlastnorucne 😄 Objednali sme Heidi z OBI, natrieme si to sami, poskladame s pomocou, zateplime tak ako treba, s parozabranou a so vsetkym, vytunujeme a vybevene. Nielen ze usetrime, ale este to bude aj dobre 😄
Odpovedať
drevodom orava odporúčam nám robili minuly rok aj so zateplením.Velmi ústretový,komunikácia na úrovni.My sme robili len platnu oni prišli a postavili aj so zateplenim za 6dní interier som si už robil sám
Odpovedať
@pablokri aky mate prosim rozmer a co Vas to stalo? Dakujem 🙏
Odpovedať
Profilova fotka
@panmiroslav týchto si nekukala? ale oni robia celoročne domy aj chaty na byvanie ... https://www.imshouse.pl/oferta/domki-...
Odpovedať
@panmiroslav dakujem ti za info, co si zistil, toto aj mne teda pomoze, no mne sa moc do toho svojpomocne momentalne nechce, tak si to asi necham na neskor, ked budeme mat menej roboty na dome. ale teda vysledok potom pridaj, to ma zaujima 😉
Odpovedať
@pablokri prosim ta a cena? kludne aj do IP ak nechces pisat sem 🙂
Odpovedať
akoze vyzera super a presne takyto zahradny domcek by aj nam stacil. teraz je to asi v kurze dost co?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@panmiroslav dobrý deň, podarilo sa vám chatku postaviť? Podeľte sa s foto ako sa vám vydarilo 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?