Zapach syntetickej farby

Ahojte natieral som podlahu v garazi syntetickou farbou a aj po tyzdni vetrania otvorenou branou v garazi stale citit pomerne vyrazne zapach farby. Existuje nejaky sposob ako urychlit vypachnutie? Skusit podlahu niecim umyt alebo daco podobne?
Odpovedať
Jedine tocit vzduch, ja som natieral bielou syntetikou cca 40m2 zelezobetonovy strop, prve dva tyzdne tam bezali 3 ventilatory nonstop, otvorene dvere a okna... potom to uz bolo lepsie, uplne zapach zmizol asi po dvoch mesiacoch 🙂
Odpovedať
@kejsix tak to si ma velmu nepotesil, z technickej co je pri garazi mam otvor do hlavneho domu koli buducej rekuperacii.. aktualne vetrame den noc garaz aj obyvacko kuchynu 😕
Odpovedať
Mozno si to uplne neviem predstavit, ale preco ten otvor proste zatial nezakryjes?
Odpovedať
treba zabezpecit privod cerstveho luftu aj vetranie-tak ako kejsix treba to poriadne zasknutnie nile len povrch
Odpovedať
@kejsix Pridavam fotku ako vypada ten prechod. Vedla otvoru na rekuperaciu je este prechod kablov z rozvadzaca. Ked raz nastane doba rekuperacie mam v plane ten otvor vypenit a pokusit sa ho vzduchotesne uzavriet (tmel + pasky atd). Dovtedy ho nechavam otvoreny, lebo uz som tahal hore zo 4 nove kable.. Priprav milion, ale kable budu chybat asi vzdy 😄 Samozrejme teraz je ten otvor provizorne upchaty handrami, zalepeny igelitom, ale vzduchotesne to rozhodne nieje ani z daleka a teda odtial natahuje vzduch do domu.
Odpovedať
@andreus Tak fukaj z garaze ventilatorom vzduch cez okno von a bude ho tahat z domu a vybavene.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?