Wapka

Zdravím, potreboval by som poradit ohladom tejto wapky. Nemate niekto skusenosi?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mato5210:

Zdravím, potreboval by som poradit ohladom tejto …
@mato5210 A čo chces vedieť? Parametrami horšie než Kärcher K7, cenovo tiež. Na K kúpiš všetko možné príslušenstvo, aj s prípadným servisom, či kúpou náhradnej časti nemáš problém. A taký detail. Nepozeraj iba na čo najvyšší tlak. Veľmi podstatný údaj je práve ten prietok...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@mato5210 A čo chces vedieť? Parametrami horšie …
@frantisekca ved prave zhanam info co to je za znacka atd.. Nepoznam to, maju zaruku vraj 10 rokov, vraj profi. Budem rad za kazde odborne info.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mato5210:

Zdravím, potreboval by som poradit ohladom tejto …
@mato5210 Súhlas s @frantisekca . Už niekoľko rokov mám K7-čku a nemôžem na ňu povedať pol slova. Tiež som špekúloval nad rôznymi značkami, ale nakoniec zvíťazil Kärcher, i keď neviem, či na to sporadické použiívanie by rovnako dobre neposlúži aj Parkside za pár eúr 😆
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@mato5210 Súhlas s @frantisekca . Už niekoľko…
@petersd ta ava ma celkom bohate prislusenstvo, trysky, 15 m hadica, napenovac,len neviem ci je to profi alebo hobby.. A co to vlastne je za znacka. Pozeram tu k7. Aj cenovo je v poho k7. A pravdepodobne ani zo servisom by nebol problem pri K-čku.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mato5210:

@petersd ta ava ma celkom bohate prislusenstvo, t…
@mato5210 K7 je "obyčajný" Kärcher
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?