Vnutorne dvere z garaze do interieru

Prosim Vas ako ste riesili vnutorne dvere z garaze do interieru? Mame garaz na jedno auto a nevieme ci dat plastove dvere ktore stoja 650€ v. 70, alebo su nejake aj interierove, ktore splnaju taky isty ucel a budu teda vzhladovo uplne niekde inde ako tieto obycajne plastove. Samozrejme ide aj o to, ze garaz nebude tak vykurovana a prechod vyparov z auta do domu. Dakujem.
Odpovedať
@filipovic nedavno som toto iste riesil. Nakoniec sme objednali od firmy, od ktorej budeme mat aj okna. Klasicke plastove vchodove dvere vo farbe okien, resp. hlavnych vchodovych dveri, no s vyplnou z matneho skla, nieco ako na obrazku, ale s kluckou.
Odpovedať
@kayman kolko ta vysli prosim ta?
Odpovedať
@filipovic Cca 800€
Odpovedať
@kayman dakujem ti za info
Odpovedať
@filipovic ak ide o novostavbu, treba si dať pozor, či nie sú v projekte dvere definované ako požiarne.
Odpovedať
@filipovic ziadne extremne vypary sa nekonaju. Auto (benzin 3.2l) parkujem predkom do garaze, vypnem motor a zavriem garaz. Ked odchadzam tak opacne otvorim branu, nastartujem a odchadzam. Dvere mam odhlucnene interierove s padajucim prahom a pohodicka. Ak by mudrlanti zo stavebneho chceli protipoziarne, tak si stiahnes certifikat z netu a dolozis 😉
Odpovedať
tiez si myslim, ze klasicke plastove dvere budu stacit. ako mnohi znami, co maju takto spojenu garaz s domom to proste riesili obdobne a ziadny problem s tym nik zatial nemal
Odpovedať
@filipovic ako spomenul @rkorba mame interierove dvere (ok nie nejaké voštinové) s padacím prahom a pohoda.
Odpovedať
@borisss praveze klasicke plastove dvere tam nechceme dat, lebo to su obycajne dvere, ktore vidis niekde na boku fabriky, ktorymi vychadzas von. My mame vchod do garaze cez chodbu, takze ked vojdes do domu tak ich hned zbadas a v novom peknom interieri mat taketo dvere, na ktore by som sa musel neustale pozerat by ma zabijalo ☺️
Odpovedať
@rkorba dakujem ti za info, musim tam dat nieco take, lebo tie plastove mat v dome na chodbe a stale sa na ne pozerat by sa mi hnusilo.
Odpovedať
@pistikus dik za info vyriesim to tak aj ja.
Odpovedať
@filipovic Ahoj, pouzili sme klasicke interierove dvere. Garazove dvere vedu do zadveria a az potom do domu. Mame stary naftiak a parkujem cuvanim. Po zaparkovani pockam par sekund nech sa garaz vyvetra, v dome vobec nic necitit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stucky907 dakujem za info.
Odpovedať
Radšej by som nejaké interiérové s prípadnými protipožiadnymi, protihlukovými a podobnými úpravami riešila ako tieto, čo sú hore uvedené na obrázku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?