Recenzie na ONLINESTAVEBNINY. SK

Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o recenzie na internetové stavebniny ONLINESTAVEBNINY.SK Zaujali ma ich lákavé ceny stavebného materiálu. Ale chcú hneď po objednávke celú sumu za materiál a až potom posielajú materiál. Moc sa mi to nezdá. Už sme mali pred 3 rokmi zlú skúsenosť s jedným pánom, ktorý ponúkal cez internet stavebný materiál za super ceny. Hneď po objednávke som mu musela zaplatiť celú sumu za materiál, mal ho dodať do 3 týždňov. Ale materiál nám prišiel horko ťažko za 5 mesiacov. Aj to som musela stále pánovi volať a buď sa mi zatajoval alebo si vymyslel šialené historky. Až po tom ako som na pána podala trestné oznámenie tak mi tovar dodal. Kľudne mi môžete odporučiť aj iné onlinestavebniny, s ktorými máte dobré skúsenosti. Ďakujem za Vaše odpovede. S pozdravom Iva.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iva1177:

Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o recenzie …
@iva1177 A oni aj fungujú? Lebo majú tam napísané, že eshop je nefunkčný od roku Pána a teda aj tie ceny asi budú z roku Pána.... Podľa obratu tej firmy asi nič nepredávajú ... Takže asi tak.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iva1177:

Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o recenzie …
@iva1177 zvlastne, maju docasne pozastaveny eshop podla stranky a skryte kontakty na nich. Ja osobne by som vyberal eadsej nejake miestne stavebniny zvycajne vedia mat zaujimave ceny (obehaj si ich viac) a pri vacsom odbere vedia dat aj zaujimavu zlavu. Osobne som nakupoval online iba raz a to MV na zateplenie strechy, ale bolo to z kamennej predajne a ako od noveho neovereneho zakaznika chceli odo mna 100% zalohu. Ale tym ze to bola dlhorocna kamenna predajna nedaleko mna tak som sa nebal. Inak nakupujem len vo fyzickych stavebninach (zhodou okolnosti maju aj internetovy predaj ale maju na nom podstatne menej rozneho materialu ako na predajni). Tak vlastne je na stranke nazov firmy, ale s trbami za rok 2022 vo vyske 15.000 eur teda nic moc doveru to velmi nevzbudzuje.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iva1177:

Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o recenzie …
@iva1177 nefungujú, hľadať ďalej.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iva1177:

Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o recenzie …
@iva1177 rozoslite vykaz materialu nacenit do stavebnin v okolí a budete prekvapení.... keď som staval, oslovil som 12-15 stavebnin a cenovu ponuku spravili, sa mi mari,okrem jednych uplne vsetci.... vyberiete si jedny-dvojo, zajdete pokecat... dohodnete si zlavu, najskor to pojde cez zalohy, po prvych par tisicoch uz beriete na dodak a samozrejme mozte vratit co neminiete, atd... neriesil by som cez nejaky eshop taketo veci.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iva1177:

Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o recenzie …
@iva1177 Už to napísali predo mnou vyššie... Na stavbu som mal cenové ponuky od on-line stavebnin, no keď si pýtali 70 - 100 % zálohu, tak rýchle som vycúval... A až tak som prekvapený zistil, že kamenné stavebniny v okolí mi niektoré z nich vedeli dať takú zľavu, že sa vyrovnali tým on-line cenám. Jednáš ale s ľuďmi z mäsa a kostí, zvyšný materiál môžeš vrátiť, príp. berieš materiál na dodací list a platiť chodiš len v dohodnutých intervaloch,.... a máš proste aj kopec iných výhod. Pozor, pri štandardných materiáloch neplať nikomu nič dopredu !!!!! Seriózni obchodníci pri bežných materiáloch ani zálohy nepožadujú.
Odpovedať
Všetkým vám ďakujem za odpovede. Medzi časom som prišla na to že tá firma bude na 90% skrachovaná. Len škoda tých cien. 😊😊😊 Rozposlala som si žiadosti o cenové ponuky do stavebnín v našom okrese, tak uvidím čo mi pošlú.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iva1177:

Všetkým vám ďakujem za odpovede. Medzi časom som …
@iva1177 Zatiaľ najlepšiu cenu (v kamenných stavebninách) sme dostali na tvárnice Termalica, 300mm v cene 35€/m², s čím teda spokojný nie som 😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@iva1177 Zatiaľ najlepšiu cenu (v kamenných stav…
@frantisekca a co ich chces zadarmo ? ved to nieje zrovna zla cena na stavebniny, taka bazosova co som tak zbezne pozrel
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@iva1177 Zatiaľ najlepšiu cenu (v kamenných stav…
@frantisekca Predpokladám, že nie si včerajší a dobre vieš, že cenová ponuka je iba taký "prvotný" nástrel dodávateľa. Autorov tých najprijateľnejších ponúk treba v každom prípade navšíviť osobne. Keď uvidia, že máš seriózny záujem o kúpu, tak vieš dohodnúť ešte aj nižšie ceny, či kopec iných benefitov. Žijeme v ére cenových ponúk, verejných súťaží, kde sa často vyberá podľa "lobingových kritérii" a cenové ponuky od potenciálnych dodávateľov sú potrebné len ako kamufláž. Nuž je už veľká skupina obchodníkov, ktorí cenové ponuky už ani nechcú vypracovávať,... alebo pošlú Ti iba takú hala-bala...
Odpovedať
Ide sa za tým, kto ponúkne najnižšiou cenu a poviete, že veľmi radi by ste od neho brali, ale sú lacnejší. Každý obchodník si ponecháva rezervu, tak zvyčajne ponúkne nižšiu cenu. Kto chce teraz tehlu po eure, tak trebalo sa zobudiť skôr ...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@frantisekca Predpokladám, že nie si včerajší a …
@petersd Písal som, že v kamennej predajni, teda osobná návšteva, konzultácia a aj kôli vyťaženiu kamióna. Mimochodom, aj 0,2€/ks robí docela rozdiel, keď len obvodového muriva je cca 1800 kusov.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@petersd Písal som, že v kamennej predajni, teda…
@frantisekca Urcite sa nezabudni prist pochvalit s vysledkom, vsetci na to cakame!
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@frantisekca Urcite sa nezabudni prist pochvalit …
@kejsix Jasné, beriem to na palety... Si zabudol poznamenať....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@kejsix Jasné, beriem to na palety... Si zabudol…
@frantisekca Nie na kamióny?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@frantisekca Nie na kamióny?
@kejsix Hej, ale to teba nemá čo trápiť...
Odpovedať
Dobrý deň. Idem vám napísať zatiaľ moje zistenie čo sa týka pórobetónových tvárnic (ytong, porfix a iné.) Ešte mi neprišli všetky CP zo stavebnín z nášho okolia ale predbežne sme sa rozhodli brať materiál z internetových stavebnín lebo cena je zatiaľ predsa len nižšia a dopravu majú zadarmo. Jedna CP zo stavebnín z nášho okolia ma dosť zaskočila lebo len za dopravu a vyloženie materiálu si pýtajú 200€ a majú ku nám 7km. Argumentujú to tým že nám budú musieť materiál viesť 4x. S týchto stavebnín sme pred 4rokmi brali 30 paliet dlažby a obrubníkov. Vozili nám to na asi 6x. A vyloženie a doprava stála v tedy 50€ za všetky autá. Ako fakt nehorázna úžera toto už.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iva1177:

Dobrý deň. Idem vám napísať zatiaľ moje zistenie …
@iva1177 A prečo sa nedohodneš tak, aby kamión prišiel rovno na Tvoju stavbu ? (a Ty si zabezpečíš len vykládku za cca 2 - 3 €/paleta)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?