Plechová garáž/sklad náradia - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den rada by som sa spytala, odkial by bolo najlepsie kupit plechovu garaz / stavebnu budu. Chceme ju dat do zahrady a pouzivat ako sklad na naradie a dielnu. Nechceme stavat zahradny domcek a nechceme ani garaz na kluc, pretoze je to drahe. Tieto budky som pozerala, vyzera, ze to je vsetko z Polska, vedia to doviezt, zmontovat, stoji to malo penazi. Estetiku doriesime neskor, zamaskujeme zelenou :) Skor mi ide o to, ci su tie garaze stabilne, ci mi neodfukne strechu, ci to do roka nezozerie hrdza, ci ten plech nie je taky, ze ho prehryzu mysi.... Dakujem za odpovede :)
Odpovedať
1
2
@natalia_zidekova frapet.sk
Odpovedať
… neriešte firmu, zjednavajte cenu… tí poliaci, čo to prídu montovať Vám aj tak potvrdia, že celé Slovensko to berie z jedného veľkoskladu. Nájdite na bazos.sk jeden inzerát a potom dajte hľadať inz podľa telefónneho čísla. Uvidíte koľko vám ich nájde… dovoz majú v cene, čo zjednate je vaše plus…
Odpovedať
Ja som objednaval z garazeplechove.sk mozem vam povedat svoj nazor, termin 2x posonuty, garaz prisla z polska cela obita, 2 polski chlapci ju zlozili. Hrdzave profili, niektore ine, nesedeli do seba. Fotky vam napovedia ako to cele vyzeralo. Chlapcom sa nechcelo 2 diery vyvrtat tak ich vyrezali flexi bruskou 😄. Keby som ju urgentne nepotreboval, tak ako ju zlozili by som im povedal nech si ju nalozia a pracu sa naspat do polska...
Odpovedať
Ja som objednaval z garazeplechove.sk mozem vam povedat svoj nazor, termin 2x posonuty, garaz prisla z polska cela obita, 2 polski chlapci ju zlozili. Hrdzave profili, niektore ine, nesedeli do seba. Fotky vam napovedia ako to cele vyzeralo. Chlapcom sa nechcelo 2 diery vyvrtat tak ich vyrezali flexi bruskou 😄. Keby som ju urgentne nepotreboval, tak ako ju zlozili by som im povedal nech si ju nalozia a pracu sa naspat do polska... Ziadne potvrdenie o prijati penazi ani nasledne zaslana faktura.
Odpovedať
@boitano tak toto je dobry rozdiel oproti tomu co zbuchali mne. Ja nemozem povedat nic zle a to som objednaval 2x. Obe objednavky boli dodane myslim ze do tyzdna. Pozri vyssie. Neviem ci nie priamo zo spominanej stranky alebo nieco podobne som mal objednanu budu ja. Prehadzovanie terminu a ked mi potvrdili termin dodania som si zobral v praci volno. Ked mali prist nik neprisiel a ani nik telefon nezodvihol. Na druhy den uz ano. Povedali mi len ze sa im moja buda nezmestila na auto. Cely cas to bolo arogantne jednanie. Objednavku som zrusil a objednal inde. Jednanie bolo ine a vsetko ako bolo dohodnute aj platilo. Nakoniec poliaci pytali aj menej € ako sme sa dohodli 👍
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@lifelike odkial ste prosim kupili tu novu budu?
Odpovedať
Profilova fotka
@zesaw ... máme záhradný domček z garazenakluc.sk. 25 m2. Pôvodný plecháč stale slúži u suseda
Odpovedať
Chcem si taky plechac objednat ako stav budu, chcem to len polozit bez nejakeho upevnenia. Mam obavy ze to je lahke a vietor sa s tym moze pohrat. Co myslite?
Odpovedať
Ja uz netusim skade som ju objednaval ale to bola jedna katastrofa 😄 Mam dojem ze to bola presne ta stranka garazeplechove Do poznamky som velkym uviedol volat aspon 2 dni pred dodanim. Volaju, ze zajtra dojdeme. Tak sme to nejak povybavovali ze zena bude doma s 2 detmi malymi ale ok. Len nech dojdu pred kupanim atd. Jasne neni problem, dojdu okolo 16. O 19 vola zena ze ešte neboli, a ide uspavat. Okolo 21.30 dorazili co som ich uz medzicasom stretol blúdiť v susednej dedine, reku tito idu urcite k nam. Po navigacii k nam este presli 2x okolo nas kym dorazili. Pyta sa fesi ze kam to bude, ja reku dozadu do zahrady (asi 35m od cesty). Vonku tma jak v rohu. Sa ho pytam ze od coho mysli ze je nazov zahradny, ci si ho dam na kraj hlavnej cesty len aby ho nemuseli preniest. Zacali skladat Potme. Ziadne svetlo ziadny kabel nic nemali. Tak som sa zlutoval a vsetko povytahoval svoje (lebo sa mi tam nechcelo zakopavat). Ze ved oni si zasvietia mobilom, to je v pohode. Nasledne som bol upozorneny, ze presun nad 10m je 20eur ci kolko. A dalsia veta na tuto, ze ci nemam aj rebrik pozicat. Tak mu hovorim ze ty vypytas 10eur a ja ti mam dat rebrik? Nemam. Tak vyliezol na strechu cez oprete dvere, cele ich prevalil a zablatil. Ja som sa vytrapil s podlozim nech je v ramci moznosti co najrovnejsie, a oni to zosrobovali jak sa podarilo. Nesedi nic, vyska, uhlopriecka, dvere musim nakopnut na miesto aby sa zavreli, su tak nakrivo ze ich drzi zavreta len druha poloha zamku. Jedno kridlo nejde zavret druhe otvorit. Dosli na montaz s jednym akuskrutkovacom. Keby sa vybije, podla mna mozu ist domov. Fakturu som dodnes nedostal. Keby mi tu budu netreba a mam nervy sa natahovat s nimi, aj by som ju vratil, alebo minimalne vymenil za nezlozenu bez nosenia antych 10 texov by som si tam nahodil aj sam
Odpovedať
@cotibebemore zadarmo dobre 🙂 Ked pride faktura, tak nech si to pridu demontovat, rebrik pozicias 🙂
Odpovedať
@boitano no vyzerá to hrozne 🤦‍♀️ my máme tiež plechovú garáž, len už neviem z akej stránky, ale teda bola v top stave, montovali ju Poliaci a dali si záležať, my sme s nimi boli maximálne spokojní.
Odpovedať
@marian_8 určite to treba upevniť o betónové pätky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rkorba rebrík požičiaš 😄 😄 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@one_ize Dobrý deň, o kvalite a bezpečnosti lacných plechových garáží sa môžete na vlastné oči presvedčiť v článku na našom webe: https://gardeon.sk/blog/aka-stavebna-.... Myslím, že odpoveď je jasná... Nikto si ráno nechce nájsť garáž u suseda alebo na ceste. S pozdravom Martina za tím GARDEON.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@marlo Dobrý deň, nakoniec ste objednali plechovú garáž z frapet.sk? Ďakujem.
Odpovedať
@dada73 ano z frapet... objednaval som tam uz 2x a spokojnost.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?