Garažová brána Lomax alebo Horman

Zobraz úvodný príspevok
Ktoru? :)
Odpovedať
@yaninca Aky hacik? Sluzi ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@bigjamajko nizsej ceny..hrubka?co znamena prelis M?sorry netusim iba som to zacala pozerat..diik
Odpovedať
@yaninca cena je akciova a plati Len pre dane rozmery. Ak budes chciet o par cm vyssiu, ci sirsiu, tak si sakra priplatis. Oznacenie prelisu S, M, L je sirka tych dielcov, z ktorych je poskladana. Hrubka je 42mm, na trhu su aj sirsie. Mne osobne to staci a to mame garaz sucastou domu. Niekomu vadi, ze z vnutornej strany je len strieborna a nie biela, ako inde. Par foto mam v albume, za tu cenu som velmi spokojny.
Odpovedať
Profilova fotka
@bigjamajko jeej vdaka za odpoved.4 cm by stacili urcite aj nam,mame garaz vonku,..dobre sa to cita.striebornu mam rada🙂 od koho si bral prosim?cena,rozmer,servis?kludne do spravy.diik
Odpovedať
@yaninca mas ss.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Má niekto skusenost s regionalnym zastupenim Lomax v Ga? Jedna sa o Marzap s.r.o. Kludne aj sprava.....dakujem
Odpovedať
Mam 3 cenove ponuky na garazovu branu a neviem si vybrat. Z popisu mi to vychadza, ze su +/- rovnake: Kruzik je najlacnejsia. Pouzity je taliansky motor Hormann je o 200 euro drahsia. Motor je asi ich vlastny. Lomax je najdrahsia, 350 euro viac ako kruzik. Inklinujem ku Kruzikovi, lebo ta cena je fakt dobra a neviem najst nejaky relevantny dovod, preco ich nevybrat. Co myslite?
Odpovedať
@erno56 jednoznačne Horman. Na ten aj po xy rokoch kúpiš lamely alebo hoci ktorý diel podľa výrobného čísla. A keď si das lamely priemyselné tak výsledná cena brány je lacnejšia.
Odpovedať
@erno56 Súhlasím s @erno56, my používame 3garážové brány Hörman už 16 rokov a doteraz sme neriešili s nimi absolútne nič. Meníme len baterky v diaľkovom, keď sa vybije.
Odpovedať
@erno56 mam Horman uz nejake 2-3 roky a zatial bez problemov.
Odpovedať
@erno56 pri lacných by som bol opatrný. my máme u rodičov Lomax motor Nice, max. spokojnosť. Tu v okolí DS vídavam veľa vrán, ktoré majú zlúpaný dekor na prednej strane. Obávam sa že to bude presne taký ten "lacný" druh brán.
Odpovedať
@sousedekovci89 Ta najlacnejsia je ceska vyroba. Nejake podivne znacky som rovno vyradil
Odpovedať
Článok sa načítava...
@1gugu v com su tie priemyselne ine?
Odpovedať
@erno56 Mám Kruzik cca 2 roky zatiaľ bez problému.
Odpovedať
Profilova fotka
U nas je jednotkou horman. Lomax neviem porovnat, kedze sme taku proste este nemali
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?