Firma na hliníkové brány

Ahojte. Zháňam firmu na výrobu a montáž 1 Ks Bránky 130x125 cm a brány na auto dvojkridlova s elektrickymi lamelami 350x 110 cca. Šikmé lamely. V Alumixe nacenili 3100 euro co nám príde neskutočne veľa za jednu malú branku a jednu bránu na auto.
Odpovedať
Elmar na tom bude asi podobne, ale skusit mozes.
Odpovedať
Profilova fotka
Cena nie je vysoka, ja adekvatna vzhladom na material a vyrobu
Odpovedať
Na stránke Elmar, máš konfigurátor a tam keď si naklikáš čo chceš, vypočíta ti približnú cenu.Cena nie je vysoká, videl som aj vyššie 🙂 Ber do uvahy aj to ,že všetko išlo hore či stavebný matierál či cena za prácu. A hliníková brána má životnosť oveľa oveľa dlhšiu ako iné brány + s tým nemáš ďalšiu robotu, keď že je to bezúdržby
Odpovedať
vysoka cena automaticky nezarucuje aj to, ze vysledok bude kvalitny a dobre odvedeny. dolezite je si pozriet ako dlho firma funguje, kolko ma realizacii, mozno aj to, ci funguje len na slovensku alebo aj v zahranici. u mna je napriklad velke plus, ked firma zabezpecuje aj montaz a potom dodatocny servis.
Odpovedať
@peky1984 všetko toto firma Alumix spĺňa. Po konečnom vymerani sme okresali sumu trosku nižšie takže sme spokojní
Odpovedať
Mali sme ponuku od Alumix, Elmar a nakoniec nam branu robila firma Kovinox, ktori ponukli najlepsiu cenu 🙂. Skusi poziadat o CP a mozes potom porovnat 🙂
Odpovedať
Velmi kvalitne brany robi firma Mastnak, ale nie su lacni.
Odpovedať
@exponent mal som od rôznych firiem. Akurat alumix mam 30 km od domu. Ostatne firmy z okolia firmy ponúkli mozno o 200 euro menej no pri doprave z Nitry by som nakoniec ponuku od alumixu preplatil
Odpovedať
Nechať si vypracovať viacero cenových ponúk je samozrejme rozumné. Vieš si porovnať v akých cenových kategóriach sa to môže pohybovať. Píšeš, že rozdiel v ponukách bol nejakých 200 eur. Zober si ale, že to nie je zase taký peniaz, ktorý by ťa v tomto vytrhol z biedy alebo tak. Brána je dlhodobejšia investícia. Nebudeš ju meniť po roku, po dvoch. Porovnaj si okrem ceny aj to, čo ktorá firma ponúka. U mňa je doležitý faktor aj to, či si firma vyrába komponenty sama, ako sa s nimi komunikuje.
Odpovedať
Profilova fotka
tento rok sme akurat aj my vyberali plot aj branu. tiez sme si davali nacenovat u viacerych firiem, aby sme mali prehlad. podobny rozdiel vychadzal aj u nas. ale nezvolili sme tu najlacnejsiu moznost, presne sme si povedali, ze je to investicia do buducna, nebudeme menit plot kazde tri roky. chceme, aby plot stal rovnako dlho ako aj dom, takze podla toho sme volili aj material, aby bol trvacny a vydrzal aj vplyvy pocasia. sprvoti som chcela dreveny plot, ale muz ma rychlo vyviedol z omylu, ze drevo nie je najstastnejsia volba. konecne rozhodnutie tak padlo na hlinik od elmaru.
Odpovedať
Drevený plot by asi nebol výhra. To bolo moderné a obľúbené, keď nebolo na výber toľko možností ako dnes. Čo si všímam, tak dosť ľudí teraz dáva tieto hliníkové ploty, čo si spomenula, že aj vy budete dávať, alebo ste už dali, neviem v akej fáze ste. Je to materiál odolný, vydrží a znesie. Tak by som to asi zhrnul. Nevyžaduje ani údžbu a nejakú starostlivosť v budúcnosti.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Výroba hliníkových brán .Kapušany pri Prešove firma simzvar.eu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
u nas dobra skusenost so spolocnostou Elmar, co aj sykorka spominala, ze oni tiez od nich davali robit. cena nam vyhovovala, rozdiely v cenovych ponukach neboli nejak vyrazne aj ked sme davali inym spolocnostiam spravit ponuky. a citala som akoze dost dobreho na nich.
Odpovedať
@fulmia tak to je jasne, ze nedostatnes dve na chlp rovnake cenove ponuky. ale treba si zvazit aj to, ze kto dava aku zaruku, ake je dodanie, vela u mna zavazi aj komunikacia, z toho vies tiez dost vycitit a spravit si nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
to je samozrejma vec si myslim, ze nebudem pozerat len na vyslednu cenu. treba si isto uvedomit, ze co vsetko je tam zapocitane. treba si aj o spolocnosti podla mna nieco zistit, ze ci su spolahlivy, ako robia, ci aj ta montaz je rovnako kvalitna ako ma byt aj brana. takze nie len cena je smerodajna.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?