Finalna vrstva podlahy

Ahojte, upravil som staru murovanu sopu na garaz...ccca 6x6m. Uvazujem aku "nizkonakladovu" finalnu vrstvu dat. Aktualne je tam 15cm betonu, ostava este 1-1,5cm do finale. Moznosti: 1. penetrak, nivelacka garazova, penetrak pod epoxid, epoxid....to je tak 1400e odhadom. Svojpomoc. 2. Skladana podlaha, skace na mna na FB reklama na fortelock, ale urcite su aj ine...cenovo trosku menej, ale beriem ze je to lego, tak sa tam neda co pokazit, co je vyhoda oproti 1. a polozim to aj sa. Na nivelacku treba par ludi na pomoc. Nevyhoda je ze nepoznam nikoho kto to ma, ci je to fakt take dobre aj po roku/dvoch. 3. penetrak, nivelacka a nejaka overena farba na beton. To bude lacnejsie ako bod 1., len neviem ktora farba je vhoda aby vydrzala tlak auta. Viete nieco doporucit? Je toho milion, ale malo odporucaju do garaze, vacsinou do dielne, tak teraz neviem ako to myslia:) Garaz je pre mna, nie som servis, cize nebude tam denne chodi X krat dnu von auto v priemere urcite. Diky za reakcie, co by ste dali. Ja som zatial skor za skladacku, len otazka je ta zivotnost.
Odpovedať
Profilova fotka
Premyslam naco nivelacka? Nebojis sa ?e odpraska? Podlahu pozametaj napenetruj a natri.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

Premyslam naco nivelacka? Nebojis sa ?e odprask…
@wolodymyr tak stale tam potrebujem dvihnut tak 1cm, len kvoli tomu. A bude to trochu hladsie, ako dnes. Je to rovne ale nie je to uplne ako som chcel
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?