Dodatocny otvor v garazovej brane

Ahojte. Chcel som sa spytat ci nema niekto skusenosti s dodatocnym otvorom do garazovej brany. Viem ze sa to da od vyroby avsak potreboval by som aspon male okienko 🙂 Dakujem
Odpovedať
@mato94901 male okienko do jedneho panelu si kludne sprav, najlepsie kukatko 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Maju na to hlinikove nitovacie profily.
Odpovedať
@rkorba rozmyslal som ale kukatko je prilis male na tu vzdialenost. Skor okienko nejake a tesnenie dobre
Odpovedať
@wolodymyr este je v zaruke skusim sa popytat priamo predajcu co si o tom mysli
Odpovedať
@mato94901 urcite pisomne vyjadrenie potesi, ale sam neveris ze bude kladne stanovisko, ze mozes rezat do ich produktu? Kludne by som to kukatko vyvrtal a ked pouzijes wide angle tak bude ok. Ozaj a koli comu to vlastne potrebujes???
Odpovedať
@mato94901 Keď si to zaplatíš tak ti to spravia . U nás v robote prišli vymenili panel a hotovo. Alebo si to vyrežeš sám dáš tam dáke plexi s gumou a dáš lišty čo na nituješ na panel
Odpovedať
@rkorba aby som videl za branu. Nemusel otvarat aby som sa pozrel co to buchoce na ulici atd.
Odpovedať
@jumt vies. Ked je to v zaruke radsej nechat ich. Ale ak by bola velka suma za jednu diru tak asi pockam kym skonci zaruka a potom nieco vymyslim
Odpovedať
@mato94901 ked si taky cumil, tak by som ti doporucil kamerovy system so vsetkym potrebnym podla zakona, pretoze ako tak citam chces snimat verejne priestranstvo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?