Čo hovoríte na garáž s prechodom do domu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Chcem garaz v dome a prechod rovno do domu.Co to mate,dali by ste si to znova?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@aneri53 toto téma je už ale 4 roky staré... :-x
Odpovedať
@petrsv1000 Jo teď jsem si toho všimla. Nedávno se na MS podobné téma diskutovalo, ale asi na slovenské verzi.
Odpovedať
Profilova fotka
ak garaz s domom, tak jedine takto: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/m...
Odpovedať
my mame dvojgaraz, kde bol navrhnuty prestup do domu cez technicku miestnost, dvere sme vsak zamurovali, mame prekrytie strechy, takze ani v dazdi nezmokneme. Spravili sme tak aj kvoli tepelnym stratam....(snad som nenapisala blbost)
Odpovedať
no a potom sme prisli na to, ze je to blbost, a priecku sme znovu vyburali a urobili prechod :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
chtěla bych se zeptat zda jste si dávali na dveře z garáže do domu bezpečnostní fabku a zamykáte? nebo máte obyč kliku
Odpovedať
@kremrolka01 Máme podobně jako ikon vstup do garáže přes techn. místnost. Dveře mají normální kliku, nezamykáme. A proč také, vnitří zamčené dveře podle mě ničemu nezabrání, nanejvýš je potenciální zloděj ještě rozbije. Ale i v garáži máme čidlo reagující na pohyb, takže než by zloděj prošel do bytu - houká siréna, zvoní nám mobily a do akce vyráží bezp. agentura. :-(
Odpovedať
@kremrolka01 my mame FABku ani neviem preco, pred 2 tyzdnami ich boli prestavovat a zrazu tam dali fabku, asi im to volal muz a mne "zabudol" nieco oznamit :-D ale nezamykame a ani predtym sme nezamykali. Iba ak mam robotnikov v zahrade niekedy im necham otvorenu garaz a zamknem tie dvere. Oni maju uz len ovl. od garaze a idu na obed, nieco robia .....Ale to som zamykala klasika zamkom ako je na dverach interierovych.
Odpovedať
@kremrolka01 budeme mít obyč kliku. Jak píše @aneri53, máme v garáži pohybové čidlo, takže tohle moc neřešíme. Navíc už teď mi je jasné, že to bude nejvíc frekventované místo - garáž - technická místnost - dům - takže bychom byli sami proti sobě se zamykáním..
Odpovedať
Zaujímal by ma váš názor, či musí byť garáž, ktorá je súčasťou domu aj vyhrievaná. Počula som názory, že vyhrievaná garáž pôsobí negatívne na auto, ktoré môže hrdzavieť.
Odpovedať
@livika1978: nemusí, stačí když budete temperovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@livika1978 nemusí, topení v ní sice máme, ale je stále vypnuté, jak je to součástí domu(zatepleno) tak je tam prijemne i bez topeni
Odpovedať
Článok sa načítava...
@drn Vďaka.
Odpovedať
@hhranolka Vďaka.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
Profilova fotka
@katrin21 dobrý deň, trošku neskoršia reakcia ale predsa, ak sa smiem spýtať vy máte benzínové alebo naftové auto? Možno, že aj to vie ovplyvniť smrad v dome. Dakujem.
Odpovedať
@patrik770 ,,Smrad" v dome neovplyvňuje typ motora, ale kvalita dverí.
Odpovedať
Profilova fotka
@patrik770 naftove
Odpovedať
Treba mat normalne auto a odvetrane garaze
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?