Od 21.3.2016 banky neakceptuju prijem zo zahranicia v inej mene. Je banka ktora ho akceptuje?

Profilova fotka
Manzel pracuje v CR a prijem mu chodi v CZK na ucet vedeny v CR. Trvaly pobyt ma v SR. Prima banka, Tatra banka, Sberbank od 21.3.2016 vobec neakceptuje jeho prijem!! Je banka ktora ho akceptuje? Je v trvalom pracovnom pomere na dobu neurcitu...
Odpovedať
ahoj. skus si najst financneho poradcu(vacsinou je zadarmo), najde banku, ktora to bude akceptovat.
Odpovedať
Mi sme tiez z muzom brali hypo a moj rodicak z cr tiez nebrali do uvahy iba ten zo sr.ale moj brat bral z tatra banky pracuje vo svajciarsku a dali mu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyz87 @emilia25 už sa nám podarilo zistiť že slsp, vub akceptujú prijem aj inej mene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@pppetka5 tak to je super, drzim palce pri vybavovaní. :-)
Odpovedať
@clean sa nepokakaj.
Odpovedať
@pppetka5 to je super my ideme v oktobri refinancovat do csob z otp banky.musime mat aspon rok tam hypo a sme bez skumania prijmu.uz nam aj banka ohodnotila dom mali sme stary odhad a vela porobeneho tak sme len dodali fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyz87 Finančný sprostredkovateľ je vždy pre klienta zdarma.
Odpovedať
Profilova fotka
@pppetka5 SLSP a VUB akceptujú určite v pohode. Treba sa ale pripraviť na to, že poskytnú možno max. 80% z hodnoty zakladanej nehnuteľnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@andreah25 dakujem za info....ideme skusit cez VUB :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Neviete ako je to tento rok lebo som volal s nejakou pani zo SLSP a mi povedala ze evie ci akceptuju zahranicny prijem. To treba niekde poslat na schvalenie ze nevie ci to schvalia. :/
Odpovedať
Profilova fotka
@matusmino SLSP neviem ,,,vlastnu skusenost mam s VUB, akceptovala nam CZK
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?