Nemáte strach že prídete o príjem počas hypotéky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte ....rozmyslali ste nad tym ze co ak vam alebo muzovi vypadne prijem???,ze co potom?lebo neni problem najst novu pracu ale problem je najst dobre platenu....
Odpovedať
1
2
ahojte, myslilm ze sa neda brat hypo a pritom riesit v hlave ze co ak nato nebudem mat :-| berte to tak, ze za tie peniaze nieco kupujete - keby prislo k najhorsiemu, tak to viete predat :-( nie je to najstastnejsie riesenie ale je to riesenie... Okrem toho z pohladu penazi - devalvacia je dlhodoba a neexistuje obdobie bez nej, to znamena ze hodnota penazi pojde stale dole - cize to co bolo povecme 15k pred 10 rokmi je ine ako 15k teraz ( kedze aj platy v normalnej spolocnosti stupaju) - my sme napr. brali milion pred 5 rokmi na 15 rokov - podarilo sa nam to po 3 rokoch splatit...( pricom sme si brali hypoteku hned po vyske - cakali sme pokial ja budem mat zmluvu na dobu neurcito a isli sme dotoho...) - uprimne mala som vacsie obavy vtedy ako teraz ked berieme 7 mil :-| lebo teraz to tak beriem, ze uz mame s manzelom nejaku prax , nejaku karieru za sebou a ked sa nieco stane v nasej praci, tak si vieme najst novu... prace je podla mna dost, len treba odhodit pohodlie a ist za nou ( dufam ze som sa nikoho nedotkla, ale nepoznam dovod, preco mlady zdravy clovek nemoze opustit urcite mesto a hladat si pracu niekde inde - hlavne este ak je bezdetny :-S )
Odpovedať
tiez to tak beriem... nehnutelnost sa da vzdy predat... a obaja sa orientujeme skor do pocitac. mame prax, skusenosti, vzdelanie... prace je naozaj dost.. skor si myslim ze v niektorych oblastiach je fakt problem najst kvalitneho cloveka.
Odpovedať
sonula,dai.. neviem, odkial ste, ale prace je dost? ja mam ine skusenosti... prave hladame pracu, manzel robil prave v IT oblasti, no podobnu sa v nasom regione velmi tazko hlada, ovsem ak nech pracovat za 12tisic v hrubom, alebo pre niekoho pekne oci... celkovo u nas je velky problem s pracou.. ak ovsem nie si murar, tesar, kuchar, casnicka... a ine podobne vyucenie... tiez sme si mysleli, ze nie je problem pracu najst, az kym ju nemusime hladat... a teraz stratu zamestnania riesime kvoli hypo odkladom splatok na pol roka...
Odpovedať
hm, my sa snazime uz 3/4 roka zohnal ludi do firmy na pozicie programatorov... ale zial sa nedari.. ako ludia chodia, ale nie je to ono. preto som si ista, ze s manzelovymi znalostami to bude jednoduchsie..
Odpovedať
a kde byvate?
Odpovedať
casy, v nasej firme je to podobne, tiez robim v IT... myslim ze aj sonula aj ja sme z ba :-| ale ak nemate deti tak predsa nie je problem sa prestahovat za pracou? ci ano? |-|
Odpovedať
dai, ano mas pravdu. nie som priamo z BA, ale pracujeme tu. a naozaj je zlozite zohnat kvalitneho cloveka.. teraz mam hrozu, lebo potrebujeme dalsich... a nie je..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?