Máte skúsenosti s CERD - centrálny register dlžníkov?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim vás mate niekto skusenosti s tymto webom ? https://www.registerdlznikov.sk/ muž si dal vygenerovat výpis, ktory mal byt spristupneny online , zaplatene to bolo v pondelok na učet CSOB- suma 5 eur. Doteraz svieti , ze faktura nie je zaplatena a odpočitavaju dni do splatnosti ! Potom pišu ze za oneskorenu platbu budu počitat urok a podstupia nejakej vymahačskej spoločnosti ?! WTF !! 5 eur tam maju od utorka, pišem reklamacie a emaly.. ani obraz ani zvuk !! neviem čo teraz !!! poslala som doklad o zaplateni, volat sa neda. volala som na česky register, samozrejme len automat ! s nikym "žijucim" sa neda spojit !! Korešpondenčná adresa pre územie Slovenskej republiky Centrálny register dlžníkov SR Karadzicova 8/A 821 08 Bratislava 1 Slovenská republika čo mam pisat dopisy ?? ani ich neotvoria asi, ked na emaily nereaguju !!!
Odpovedať
@vlatopa vratil sa mi list za 3 dni spat.dovod? neexistujuca adresa.ale aspon som kryta.doporucene postovou poukazkpu.vsetko mam odlozene
Odpovedať
@kaco221 ja som Jarka Králiková, mňa mas na fb
Odpovedať
Odpoveď z NBS: "prostredníctvom e-mailu ste sa obrátili na Národnú banku Slovenska (ďalej len „NBS“) s podnetom na Centrálny register dlžníkov Slovenskej republiky, www.registerdlznikov.sk. Centrálny register dlžníkov Slovenskej republiky (ďalej len „CERD“) nie je subjektom dohliadaným NBS. Napriek uvedenému Vám ďakujeme za zaslanie podnetu a odporúčame Vám neuhrádzať faktúru, o ktorej sa zmieňujete v podnete. NBS sa konaním spoločnosti CERD zaoberala v roku 2019 a na základe zistených skutočností uverejnila dňa 07.06.2019 na svojej internetovej stránke upozornenie pre verejnosť https://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-.... I keď z Vášho podnetu nie je zrejmé, či ste voči CERD vystupovali ako spotrebiteľ alebo ako podnikateľský subjekt, NBS postúpi Váš podnet Ústrednému inšpektorátu Slovenskej obchodnej inšpekcii, P. O. Box 29, Bajkalská 21/A, 827 99 Bratislava, na ďalšie konanie v rámci jeho kompetencií. Na záver uvádzame, že pokiaľ Vám konaním CERD vznikla škoda a považujete to za podvod, odporúčame Vám, ako poškodenému, nahlásiť túto skutočnosť na políciu."
Odpovedať
Fakt som nic ine nepotreboval len dajakeho vy*caneho scamera. Pridavam sa do klubu. Urcite neposlem 500EUR niekomu kto ani neprebera postu... toto je na lamparen tvl.
Odpovedať
Prosim Vas viete mi niekto poradit ako napisat ten odvolavaci list, nesuhlas so spracovanim udajov atd... Ja som sa tiez stal obetou tohto podvodu na 500eur.
Odpovedať
Dobrý deň, pri dnešnej registrácii na stránke CERD-u som bol oklamaný tým, že na stránke tvrdia, že registrácia je bezplatná a platí sa iba za to čo budete od CERD-u požadovať. A hneď po registrácii mi vystavili faktúru na 500€ za overenie účtu. Je to nezmyselne veľká suma a z ich strany je to podvodné jednanie. Prosím vás, ak tu niekto vie čo mám robiť poraďte mi lebo naozaj mám strach o svoje financie. Ja som im písal aj cez ten kontaktný formulár a nič. Ani neviem ako zrušiť registráciu nieje tam nič o tom. Až neskôr som sa o tejto stránke dočítal, že u nás na Slovensku nemajú na nič povolenie a údaje nimi poskytnuté sú na SR neplatné. A aj skutočnosť, že sa s nimi nedá komunikovať žiadnym spôsobom. Chcel by som preto vedieť prečo také niečo máme na Slovensku a prečo to nikto nestopol. Ešte raz vás prosím. Volal som aj právnikovi a ten mi poradil, že v žiadnom prípade nemám nič uhrádzať.
Odpovedať
Dobrý deň. Ja mám podobnú skúsenosť. Nechodím tam už dlho a teraz po dlhej dobe som zistil že mám dlh 500 eur. A 65 dni už mi chodia úroky z omeškania. Môžme sa spojiť a podať trestné oznámenia.
Odpovedať
No tak ja to vraj mám zaplatiť do 26.3. Ale ak by mi poslali e-mail, že im dlhujem tak podám trestné oznámenie určite. Kôli tomu, že pred registráciou tvrdia, že je úplne zdarma a platí sa iba za to čo od nich budeme žiadať. A aj za to že zavádzajú občanov SR, že majú prístup k všetkému ale opak je pravdou a dokonca ani to čo vám vystavia nieje použiteľné nikde na SR. Som sa dočítal na stránke NBS. Ešte pošlem dopis s odstúpením nech som krytý
Odpovedať
Marosko25 a akou formou ti chodia tie úroky z omeškania? Chodia e-mailom na ktorý sa dá odpovedať? Či ti prišla e-mail od systému?? Daj mi vedieť ďakujem.
Odpovedať
@marosko25 ak tomu správne rozumiem, vy ste sa registrovali dávnejšie, a faktúru na 500eur vám vystavili, až keď ste sa tam znova prihlásili, alebo hneď po zaregistrovaní?a tie úroky, že vám chodia, ako viete, poslali vám niečo, alebo?
Odpovedať
Po prihlásení som uz meskal s platbou. Ta mi nabehla 3. 1. 2020 a prihlasil som sa teraz. Poslal som list ten sa vratil, adresa neexistuje. Od nich ziaden mail len na ich stranke mam fakturu.
Odpovedať
Ja som bol za advokátom. Poslal tej firme list. Inak povedal, že sa netreba čoho báť. Oni by nás všetkých čo sme na to skočili museli dať k súdu aby si mohli nárokovať peniaze. A ten by museli najprv vyhrať. To je ale nepravdepodobné lebo je jasné, že táto spoločnosť má podvodný charakter. A nič sme aj tak nepodpísali takže nám nemôžu nič. A po 4 rokoch sa dá uplatniť premlčacia doba podľa obchodného zákonníka a podľa občianského sú to iba 3 roky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ak by náhodou tak sa môžme všetci spojiť a podať trestné oznámenie.
Odpovedať
Na tej stránke sa dá vymyslieť akýkoľvek profil, údaje nikto neoveruje a samozrejme faktúra 500€ je tam. Kto vie či to budú vymáhať od neexistujúcej osoby 😀. Myslím, že ti bude tak ako to tu už bolo napísané vyššie, že žijú len z tých, ktorí skutočne zaplatia.
Odpovedať
@qwer10 Mám ten samý problém, určitě jim nepošlu 500 eur a pokud přijde nějaká upomínka, tak sní jdu hned na policii.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, po xyz rokoch som sa tam prihlasila a fa ze na 500 eur a udajne po splatnosti 121 dni. Bezplatne som sa registrovala asi mozno 5 rokov do zadu. Co mam teraz pisat im tam zajst na policiu alebo ako. Co ste podnikli vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@marosko25 ja meskam udajne 121 dni a to dobrych par rokovsom sa registrovala a do dnesneho dna som tam ani nebola zajtra skusim ist za pravnikom a dom zvedava co mi povedia... 😡
Odpovedať
Poslal som aj list na dorucenku. Adresa neexistuje. Mail iba cez ich stranku. Nic. Ako keby som s duchom komunikoval
Odpovedať
@stela_kundratova... Predpokladám, že keď ste tam neboli dlhšie, fa vám nabehla 3.1.2020. Ja som sa tam registrovala pred 2 rokmi, potom som tam už nebola, až teraz v januári a po prihlásení tam už bola fa z 3.1.2020 na 500e. Brat sa tam registroval tiež teraz v januári a tiež mu vybehla fa na 500e. Aj istý pán tu na fóre sa prihlásil po dlhšom čase a tiež tam mal z 3.1.fakturu.podla mňa všetkým registrovaným, ktorí sa registrovali dávnejšie, vystavili toho 3.1.fakturu na 500e a čakajú kto sa chytí. Co vám poradil pravnik
Odpovedať
Dobrý večer. Tak aj ja som v rovnakej situácii ohľadom toho cerdu. Zaregistrovala som sa včera a hneď tá fa na 500 eur. Poraďte ako to ďalej riešiť. Napísať nejaké odstúpenie aj keď ich adresa už neexistuje? Má to význam? V prípade, že budete podávať nejaké hromadné Trestné oznámenie - dajte mi vedieť.
Odpovedať
Ja som sa registroval vcera a aj mne ze 500e faktura. nic platit nebudem firma cerd je zrusena nahradila ju ina firma pozrem a napisem sem ale aj ta uz je zrusena.novu adresu maju cize posielam zajtra tam list ze nesuhlasim so spracovanim.osobnych udajov. Vyzerá to tak ze toto vsetko zasiela len automat
Odpovedať
vsak prisla niekomu uz nejaka vyzva domov postou na zaplatenie?
Odpovedať
RICHGARD SLOVAKIA s. r. o. (historické názvy) Od 22.04.2008 CERD SR, s. r. o. Aktuálna adresa od 19.10.2011 Sliačska 10, Bratislava, 83102 (historické adresy) Od 29.10.2010 Karadžičova 8/A, Bratislava, 82108 Od 22.04.2008 Svetlá 1, Bratislava, 81102
Odpovedať
Základné informácie: IČO: 44104294 Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným Dátum vzniku: 22.04.2008 Dátum zrušenia: 07.10.2017 SK NACE kód: 63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby Aktualizované: 08.08.2019
Odpovedať
toto som nasiel
Odpovedať
takze nicoho sa nebat to zasiela len automat spolocnost je zrusea
Odpovedať
Profilova fotka
@sandy248 ako ste to vyriesili aj odo mna chcu 500
Odpovedať
Profilova fotka
@bubulka722 odo mna chcu 500eur za overenie identity
Odpovedať
Profilova fotka
@astaka dajte vediet mne dnes tiez 500eur
Odpovedať
Profilova fotka
@lauritka odo mna chcu 500eur za overenie identity dnes som sa zaregistrovala a akoze za overenie identity pozrite isto to mate aj vy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?