Brali ste úver zo Štátneho fondu v roku 2012?

Profilova fotka
Ahojte, bral niekto tento rok zo ŠFRB úver?
Odpovedať
@annairamm Ahoj, ja som podala žiadosť koncom marca
Odpovedať
Profilova fotka
@neli26 ale ešte vám neprišla odpoveď a zakladali ste nehnuteľnosť či ste mali ručitelov
Odpovedať
@annairamm 10.4. mi poslali mail, že zaevidovali moju žiadosť. Mala som ručiteľov
Odpovedať
Profilova fotka
@neli26 držím palce nech schvália, nám už schválili len ešte treba pár papierov povybavovať a poslať im to, som mala riadne stresy, a stavať idete aký domček? máte zobratý aj iný úver? a tých 20% na účte máte svojich? my sme si požičali
Odpovedať
Super, že Vám už schválili, dúfam že aj nám schvália...My ideme stavať 4-izbový bungalov bez podpivničenia. Zvyšok by sme chceli hradiť z našetrených penazí, ktorými sme aj tých 20 % dokladovali + ešte mám menší medziúver zo stavebnej sporiteľne, ale to je len taka mala suma odtial...Som myslela, že ked niečo chýba, že to neschvália, to je super, že ešte sa aj dodatočne dá niečo doplniť...A kedy ste podávali žiadosť??
Odpovedať
@annairamm Super, že Vám už schválili, dúfam že aj nám schvália...My ideme stavať 4-izbový bungalov bez podpivničenia. Zvyšok by sme chceli hradiť z našetrených penazí, ktorými sme aj tých 20 % dokladovali + ešte mám menší medziúver zo stavebnej sporiteľne, ale to je len taka mala suma odtial...Som myslela, že ked niečo chýba, že to neschvália, to je super, že ešte sa aj dodatočne dá niečo doplniť...A kedy ste podávali žiadosť??
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie ak niečo chýba tak neschvália, to nám posielali zmluvu na podpis @neli26
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?