Americka pozocka

Pred tym ako pojdem do banky neviete mi poradit ci sa da vybavit americka pozicka ak uz mam hypoteku? Alebo poskytuju to banky? Vlastnim nehnutelnosti ktorej hodnotu su 370k. Uver je v hodnote 248k. Toto je max uver ktory nam schvalili pred rokom na zaklade prijmu. Chceme kupit auto lebo nam toto co mame vypovedalo ale spotrebny uver ma vysoke uroky a je iba na 8 rokov. V tomto momente sme na tom tak ze potrebujeme platit co najnizsie splatky takze ideal by bola americka pozicka na 10 rokov pri nizsich urokoch. Daju banky takyto uver aj ked sa nam prijem nezvysil a uz sme cerpali max na zaklade prijmu i ked nehnutelnosti su pokryte iba na 68% hypotekov?
Odpovedať
@petra7825 Buď ti dajú, alebo nedajú. My to nemáme ako vedieť. My ti úver neposkytujeme.
Odpovedať
@chrobak7 tak predpokladala som ze sa tu ozvu nejaky financny poradcovia ktori maju skusenosti s tym co presne banky vyzaduju pri americkych hypotekach. Ci sa tam dokladuje aj prijem alebo staci hodnota nehnutelnosti.
Odpovedať
@petra7825 a na čo im je "tvoja hodnota nehnuteľnosti" keď nemáš keš?
Odpovedať
@petra7825 mas aj volnu nehnutelnost bez hypo?
Odpovedať
Zalozit sa da aj nehnutelnost,na ktorej je hypoteka.Zakladali sme prednedavnom takto byt ,aby sme mohli cerpat americku hypo na kupu domu.A ano posudzuju sa samozrejme prijmy,hodnota nehnutelnosti a pod.V banke ti povedia viac a ponuknu ti moznosti .Najjednoduchsie je si tam zajst🙂
Odpovedať
@petra7825 Nedaju. lebo zo zakona mozu poskytnut max sumu na zaklade prijmu a tam sa rata uplne vsetko kreditky, spotrebaky atd. Takze ti nedaju ani ten spotrebak kedze si uz dostal max co mozes dostat na svoj prijem.
Odpovedať
Podľa príjmu vam môžu poskytnúť max 8nasobok ročných príjmov, nehnuteľnosť môže mať hodnotu aj 1mil.€ viac vam nemôžu poskytnúť určuje do NBS.
Odpovedať
Ťažko povedať. Nemáš inú možnosť ako sa ísť opýtať do samotnej banky, alebo by sa dal skúsiť ešte nejaký finančný poradca. Ten by možno vedel ponúknuť viacero možností, z ktorých by vám nejaká mohla pasovať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?