Menu Forum

100% od banky na kupu pozemku, ktorá banka?

20. máj 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
denisafono (33 r.)
7
Registrovala sa 17. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 95 príspevkov. Má 5 priateľov. Čakany, okres Dunajská Streda.
  • Už bývam v dome
    čakany, okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
denisafono (33 r.)
7
Registrovala sa 17. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 95 príspevkov. Má 5 priateľov. Čakany, okres Dunajská Streda.
  • Už bývam v dome
    čakany, okres Dunajská Streda
 Má niekto info/skúsenosť o tom, že ktorá banka poskytne 100 % úver na kúpu pozemku. Keď hodnota pozemku je 36000e a potrebujeme minimálne 35000e? Chceme sa vyhnúť tomu aby sme museli založiť aj inú nehnutelnosť napr. rodičovský byt. My sme pozemok kupovali v roku 2007. Stál 850 000 čo bolo aj v zmluve aj v znaleckom a vtedy nám VÚB dala 100%. Ako je to teraz? Dakujem za príspevky.
19. máj 2014 o 12:22  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
gbelany
1
Registrovala sa 22. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gbelany
1
Registrovala sa 22. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
 vo VUB to funguje aj teraz
20. máj 2014 o 08:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinasafarikova
Hypotekárny broker - Katarína Šafáriková
Katarína Šafáriková PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Senec
10

“Nezabúdajte, že od marca budú sprísnené podmienky na získanie 100% úveru. Ak máte záujem o takýto druh úveru, neváhajte ma kontaktovať ešte dnes.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
katarinasafarikova
Hypotekárny broker - Katarína Šafáriková
Katarína Šafáriková PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Senec
10

“Nezabúdajte, že od marca budú sprísnené podmienky na získanie 100% úveru. Ak máte záujem o takýto druh úveru, neváhajte ma kontaktovať ešte dnes.”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, áno je možnosť získať 100% úver na kúpu stavebného pozemku. V prípade otázok ma kontaktujte.
fotoportrét
fotoportrét
seffka (29 r.)
Registrovala sa 23. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 139 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
seffka (29 r.)
Registrovala sa 23. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 139 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
 ano, je to mozne, nie vsak v kazdej banke. Ale ratajte s trosku horsim urokom, aj ked teraz su na minime emoticon
19. máj 2014 o 14:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evkaspa
Hypotéka na mieru
Eva Špaňová PRO

Služby - finančné a právne poradenstvo - Okres Bratislava
28

“Pri hypotéke s dokladovaním príjmu úrokové sadzby už od 1,8% p.a. fix 3 roky bez potreby poistenia úveru. Pomôžem Vám nájsť najoptimálnejšiu hypotéku. Ak bývate v Bratislave alebo okolí vybavím za Vás všetky formality spojené s hypotékou.....bez akýchkoľvek poplatkov. Napíšte mi do IP.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
evkaspa
Hypotéka na mieru
Eva Špaňová PRO

Služby - finančné a právne poradenstvo - Okres Bratislava
28

“Pri hypotéke s dokladovaním príjmu úrokové sadzby už od 1,8% p.a. fix 3 roky bez potreby poistenia úveru. Pomôžem Vám nájsť najoptimálnejšiu hypotéku. Ak bývate v Bratislave alebo okolí vybavím za Vás všetky formality spojené s hypotékou.....bez akýchkoľvek poplatkov. Napíšte mi do IP.”
(Pred 1 rokom)

Osobne si myslím, že s VÚB to nie je v súčasnosti také isté ohľadom 100% financovania pozemku mimo BA.
20. máj 2014 o 18:30  •  Páči sa mi to