Zly odtien- da sa reklamovat?

Ahojte. Vcera manzel naniesol omietku na jednu mensiu stenu. Dnes som ostala nemilo prekvapena. Zo svetleho je tmavy odtien. Ked priesiel teraz z prace, tak to tiez zbadal. Vraj vyberal podla vzorkovnika, ale malo to byt svetle. Pozreli sme do vedra, tak ano, je to ten odtien, ktory mal na vzorkovniku, len....ked omietka vyschla, stmavla mozno aj o 2 - 3 odtiene. A to ma ale trochu nastvalo. Ako je mozne, ze nikto manzela na to neupozornil, ze treba vzat este svetlejsi odtien, lebo po vyschnuti to stmavne? Co s tym teraz? Manzel tvrdi, ze vyreklamovat sa to neda. Ale ja to take tmave nechcem! Totiz chceli sme prisposobit omietku co najviac tej, ktoru uz na dome mame. Viem, ze to nikdy nebude 100% zhoda, ale toto je markantny rozdiel. 😞 😞 😞 Mate niekto podobnu skusenost? Mam sa aspon pokusit to reklamovat?
Odpovedať
Reklamovať každopádne vyskúšajte, aj keď ťažko povedať, či uspejete. Firma sa bude na vás tasiť kadejaké argumenty. Nedajte sa.
Odpovedať
@dukatik namiešanu omietku ti už nikto nezreklamuje 🙂) vybrali ste odsuhlasili a kúpili 🙂) ak je to malá stena malo m2 kup novu
Odpovedať
@dukatik akej farby je tá omietka a akej farby bol podklad, kam sa omietka nanášala?
Odpovedať
Ak prilozis papier zo vzorkovnika na stenu je rovnaky? Je cislo na vedre a vzorkovniku zhodne? Ja vzdy zvyknem brat o odtien svetlejsie nez si vyberiem, pretoze maly papierik je jedna vec a velka plocha inak ukaze. Ja som uz reklamovala, ale bola ta farba viditelne odlisna. Aj my dali novu
Odpovedať
Povedia vám, že ste si to mali skontrolovať predtým ako ste ju naniesli, alebo niečo podobné. Ak by bol rozdiel ale výrazný, tak by som trval na tom, aby vám vrátili peniaze alebo dali novú.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, minuli tyzden som prebral betónovú dlažbu pri vykládka som si všimol ze dlažba je do šedá zafarbená bez odtieňu okrovej melírovanej (zafarbenie do žltá taká piesková farba).Nazov objednávky aj čísla sedeli bolo dost mokrá tak ze sa mi tažko posudzoval odtieň nakoniec som to prebral a zaplatil nie malé peniaze no ked to vsetko preschlo dlažba bola šedá skoro ako keby vo výrobe vobec nepridali farebný odtieň ...Dnes to bol posúdiť predajca a presviedčal má ze je to úplne vporiadku...nesúhlasil som a reklamujem to má prist niaky technik to posúdiť ....aké mám samce na úspech ?mate niekto podobnu skusenost?Prikladam foto.Dakujem
Odpovedať
Sanca je tam zakazdym, len sa netreba nechat odpalkovat hned na zaciatku. Stoj si za svojim a trvaj na vymene. To preboha musi uznat, ze to rovnaka dlazba nie je.
Odpovedať
A co penetrak? Bol tonovany?
Odpovedať
Profilova fotka
treba skusit reklamovat sami uvidite ci obstojite
Odpovedať
Profilova fotka
@dukatik keď ti na modrej streche povedia, že sa to nedá reklamovať, tak to ani neskúsiš ? :-O
Odpovedať
@mario_majzlan no moj nazor je ze mas tu sivu melirovani co ti trosku trci na vzorkovniku, rozhodne nie okrovu
Odpovedať
Profilova fotka
@mario_majzlan nedaj sa a stoj si za svojim. Volnym okom vidno, ze je to nieco ine. My sme nakupili tak obklad do kupelne sivy a az ked majster obkladal, zistil, ze nie vsetky obkladacky su rovnakeho odtiena, a boli bezove miesto sivych. Hoci cislo na baleniach sedelo a kupovali sme vsetky naraz (asi 3 celé balenie boli ineho odtiena). Sli sme reklamovat, najskor sa nas snazili presvedcit, ze su rovanke 😄, vsak cislo sedi... , ale nakoniec vymenili, tusim, nakoniec vraveli, ze jednotlive vyrobne varky sa mozu farebne lisit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@norcima tak tak, aj mna na to obkladaci upozornovali, ze sice rovnaky produkt, ale rozne vyrobne varky sa mozu lisit. @dukatik urcite skus poreklamovat, ale velakrat vyrobca upozornuje na vzorkovnikoch, ze farba realneho produktu sa moze lisit od toho co je zobrazeneho na papieri, takze tym su celkom kryti v takychto pripadoch.
Odpovedať
Som zvedava ci uspejete, asi dost zalezi od predajne, no znami neuspeli, ze oni nerucia za odtien sparovacky a fotky sa mozu lisit :/
Odpovedať
Kto potom za to ruci, ked oni nie? Akoze tieto argumenty od predajcov su niekedy na hlavu.
Odpovedať
Reklamujte! Je to ocividne iny odtien.
Odpovedať
Profilova fotka
Boli ste reklamovať? Ako to dopadlo, uznali?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?