Vonkajsie bodove svetla

Ahojte,potrebujem poradit ohladom podhladovych svetlach do podbitia. Dom je uz hotovy a rad by som dal osvetlenie okolo domu do podhladu. Problem je ze je tam omietka s klebrom a sietkou, 3cm polystyren , 1,2 cm OSB. dokopy zhruba 4,7 cm. Nestrtetli ste sa s hlbokimi bodovkami? dakuem
Odpovedať
@tibci https://www.solidny-obchod.sk/solight...
Odpovedať
@jano2007 Dakujem, nepasovalo by to. 42 mm jje celkova vyska svetla, ja potrebujem aby som zapustil svetlo bo hlbky 47 mm a aby svorky boli schopne sa uzavriet a udrzat svetlo v strope. Hladam uz hodiny na nete a stale nic.
Odpovedať
@tibci tie pruziny na svetle ho ale uplne v pohode udrzia, alebo potom daj prisadene svetla
Odpovedať
OSB + 2ka EPS ma to sietka,kleber a fasada. Osadene slim LED bodovky 3W. Paradne drzia.Tie perka sa zapru o OSB a drzi to v pohode.Len treba vrtat spravne diery.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@marcel714 V akom rozostupe ste dávali bodovky? Ďakujem
Odpovedať
@jakubkostial +/- 3m treba si to prepocitat,abybto aj vyzeralo dobre.Nie vsade je dlzka nasobok 3.Proste to rozdelit,ze aj ked je rozostup viac alebo menej,tak aby to nebolo take viditelne.
Odpovedať
Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@marcel714 takéto osvetlenie na dome si aj ja predstavujem páči sa mi to, laická otázka od ženy🙂 tie svetlá su na nejaký samospuatac, alebo ich večer musíte vždy zapnúť, plus keď spite musíte mať zatiahnute žalúzie, nesvietia do izby, ďakujem pekne
Odpovedať
@lucia6611 Svetla mame na vypinac a su zapojene do L-ka.Predok a bok a zadok a druhy bok.Nesvietia celu noc iba ked potrebujeme svetlo okolo domu.Ak nie su zatiahnute zaluzie,tak svietia do izby.Treba zatiahnut.
Odpovedať
@marcel714 oki, ďakujem, pekne to vyzerá
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 vyzera to velmi dobre, cenova relacia bola aka?
Odpovedať
@skrekyno 2€ jedna lampa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marcel714 a to si robil sam? ja ze si to daval robit firme 🙂 neviem ci bvy som si trufol zapajat elektrinu
Odpovedať
@skrekyno Ano sam.Nie je to nic komplikovane.Zvladne to aj laik.Pripojene na wago spojky vsetko.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@tibci Zdravíčko , sice je to uz nejaký čas od tejto diskusie ohladom podhl. Svetiel ale chcel by som vedieť ako ste to vyriesili - mám ten isty problém
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@tibci Dobry den, Vedeli by sme mi povedat ake bodovky sa Vam tam hodili?, ja mam 30 mm EPS + OSD 15 mm...cize potrebujem sprave bodovky/svietidla tam tiez? diky za info
Odpovedať
@dayko Tieto https://www.projectcollection.co.uk/p... pri väčšej hrúbke podbitia sa dajú aj vlepiť mamutom, pretože žiarovka sa vymieňa cez spodný kryt a ten ide na bajonet do vonkajšieho - vlepeného rámika.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?