Tropické drevo a tatranské mrazy

Profilova fotka
Ahojko, Ma niekto viacrocne skusenosti, ako sa sprava exoticke drevo na fasade domu v zime a po zime? Moja starost je, ze nezvladne mraz a bude sa mi tocit alebo nieco podobne. Kedze sa jedna o cistejsiu architekturu, nebolo by to vhodne. Dakujem za vsetky prispevky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, podľa mojich drevárskych skúsenosti pri exotických drevách nie je ani tak problém s mrazom ako s náterom. Totižto všetky exotické drevá sú olejnaté a ten olej z nich časom akoby v mikrokvapôčkach vychádzal a nedržia na ňom nátery. Takže pre interiéry ešte, ešte ale pre exteriér veľmi neodporúčam.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lauretta, dakujem za prispevok. Keby povedzme sa neosetrilo, bol by to aj tak problem? Alebo je to tym, ze mi to bude kvapkat dole fasadou ?? (co by nembolo dobre, kedze fasada bude snehobiela) Dakujem za radu
Odpovedať
Profilova fotka
kvapkať určite nič nebude :-D až toľko tam toho oleja nie je. Ak ho neošetríš časom ti jednoducho zhnije.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lauretta, tak teda prejdem na inu alternativu, aj ked nie velmi rada (nerada sa vzdavam veci) ale nic to, Baumit prisiel na trh s velmi zaujimavymi artistickymi farbami, metalickou etd. a tak sa asi uberiem najjednoduchsou metodou, aj ked sa mi to zda trosku "lacne", mam rada veci robene v dimenzii :-)) utesuje ma mensia financna zataz pri farbe :-) a mozno casom najdem viac pozitiv
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?