Tehl. obklad merkury market

Profilova fotka
Dobrý deň,prosím Vás nemáte niekto spravenú fasádu z tehličiek z merkury marketu?veĺmi sa mi páčia,len si ich neviem predstaviť na ploche....
Odpovedať
@zlatinkob ja mam podobnú z Keradecor, vyrábajú ju u nás a je pálená.
Odpovedať
@zlatinkob ešte foto..
Odpovedať
Profilova fotka
@monicka79 ďakujem,je naozaj krásny...
Odpovedať
@zlatinkob ďakujem, aj mne sa páči a neľutujem že sme túto vybrali. Dali nám cenu 22eur za meter a je o dosť ľahší oproti betónovému obkladu tak sme neváhali 🙂 a záleží aj na sparovke, my sme dali tmavú, s bledou by to ukázalo zase inak
Odpovedať
@monicka79 dobre to vyzera, sused ma v tehlovej farbe a to tiez dobre vyzera 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@monicka79 ten tehlovy obklad je fajn ale nevadi Vam ze mate hned pri dverách na pravej strane viditelny ten profil obkladu? ja tiez budem davat obklad k dveram a navrhol som to tak ze te obklad na rohu robeny s rohovym obkladom a bude aj na kusku steny kde obklad nejde..
Odpovedať
@dart9 nie vôbec mi to nevadí, ono by sa mal dávať prvý obklad a potom fasáda, len my sme to urobili opačne, dalo by sa to potiahnuť fasádou ten pásik, ale mňa to neruší tak sme to nechali tak
Odpovedať
@stano_33 aj tehlová vyzerá super, tuto som vybrala kvôli tmavohnedym oknám, keby mam biele asi by som dala tehlovu, tých materiálov je teraz tolko že človek má dilemu co vybrať 😀
Odpovedať
Profilova fotka
@monicka79 neviem ale z obr.sa mi zda ze ste mali rohy plne teda rezane do L..nad dverami mate tehly na vysku..toto su detaily ktore sa mne osobne pacia na tehlovom obklade lebo to nebudi dojem lacnej napodobeniny ale priznanej tehly na fasade..preto sa cudujem tomu profilu a fasadou by to asi zatiahnut neslo tak aby to nebolo vidiet
Odpovedať
Profilova fotka
@monicka79 Ste si to robili samy, či ste mali nejakého majstra na to? Lebo v dnešnej dobe nájsť niekoho spoľahlivého v akomkoľvek smere je celkom problém :/
Odpovedať
@wewio mali sme chalana ktorý to robil sám, býva blizko nás, trvalo mu to vyše dvoch týždňov aj so sparovanim, chcel to robiť manžel, ale to by mu trvalo niekoľko mesiac, keďže z robory chodí až navečer a mali sme to dokopy 60m štvorcových.
Odpovedať
Profilova fotka
@monicka79 To ste dosť mali, to bolo aj dosť roboty, ale on to stihol za celkom fajn dobu. Nevadilo by ti keby si mi napísala aj cenu za prácu, koľko si bral?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wewio platili sme 26 eur za meter, mal to k nám 5 minút autom, inak vraj berie viac keď by dochádzal ďalej.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?