Shou sugi ban fasády - východné Slovensko

Ahojte, viete mi odporučiť niekoho, kto vie robiť takéto fasády na východom Slovensku? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sancia8 nee ze na vychodnom slovensku, ale ze niekto vobec na slovensku ti vie v tomto pomoct.... dost pochybujem... najblizsia zastavka na nakup bude skor litva, alebo deutchland...., kde vies material objednat.. alebo youtube a urobit si grilovacku sami doma... 🙂 ale pri pouziti spravneho dreva.., bude vo finale naaaaadherny design ........ drzim palce.!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim si tiez, ze budes mat problem niekoho na to najst. Moj brat je obcas taky spekulant, ze ked sa pre nieco nadchne tak to skusa a teda tymto sposobom urobil postel do hostovskej. Ze to ma opalovane, potom kefovane, ci tak nejako, akoze kym zohnal vsetko, co mu bolo treba tak to trvalo a teda ku dalsim veciam sa ani nedostal.
Odpovedať
Pridam sa lebo toto ma teda dost zaujima. Po nete som videl kvantum takychto fasad na domoch, ale teda na Slovensku som sa s tym nestretol. Tozvie ci ozaj je aj niekto kto to robi.
Odpovedať
pohladaj na youtube kanal my galaxy, ukrajinec si to tam taku fasadu robil sam, ukazuje tam presny postup (ma tam aj EN titulky)
Odpovedať
@marekjahoda ďakujem krásne, len my si nemôžeme robiť nič sami 😄 vyťaženi obaja pracovne, neviem si predstaviť kedy, jediný víkend v mesiaci máme voľný. Preto znaham , kto by to vedel spraviť
Odpovedať
@sancia8 ja že to je Čínska polievka nejaká
Odpovedať
Profilova fotka
znie to ako jedlo a nie fasada 😄 presne, akoze pobavilo a idem si najst ako to vlastne vyzera taketo nieco.
Odpovedať
😄 to verím, tiež som bola prekvapená že sa to tak volá, hľadala som to trochu dlhšie keďže foto som poznala len názov som nevedela
Odpovedať
https://stolarskedrevo.sk/produkt/opa... https://jjtopholz.sk/kefovane-a-opalo...
Odpovedať
@martin0907 😄 😄 😄 rozosmial si ma. @sancia8 jedine co som aj ja nasla tak J&J topholz maju takyto typ dreva v ponuke, ze ako aj uprava vychadza, tak myslim, ze na nich by si sa mohla vyskusat obratit a uvidis. Ale teda ak sa ti to podari, tak potom by som rada videla vysledok 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?