Kombinacia dreva a ciernej farby na bungalov

Ahojte, chcem vediet Vas nazor, paci sa mi velmi kombinacia dreva s ciernou farbou, chceli ny sme dat obklad na fasadu (vid foto) nieco podobne, jedna sa o klasicky bungalov v tvare stvorca vpredu mame mensiu striesku v strede, podla Vas sa hodia aj na bungalovy s valbovou strechou? Lebo viem, ze na tie moderne domy s rovnou strechou pasuju
Odpovedať
vyzerá to skvelo ale ako sa to udržiava také pekné? vieš aby sa to časom veľmi nezmilo, zistila by som si ako sa o to starať, dážď,sneh s tým možno urobia svoje
Odpovedať
@lucosina101 ano to si zistujem, myslite, ze aj na klasicky bungalov s valbovou strechou by sa to hodilo? Lebo vacsinou to vidim na rovnych strechach
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze to moze vyzerat dobre, nebal by som sa toho len skrz inu strechu. Ale skor potom pri vybere dreva alebo drevoplastu dobre porozmyslaj, co dat nech je to kvalita a coho by som sa asi trochu bal tak ciernej farby, ci to nevybledne, nebude sa zbytocne prehrievat.
Odpovedať
@lucosina101 Na jednej z tých fotiek je terasa, o ktorú sa evidentne nikto prehnane nestará. Vyzerá zle? Nemyslím si. Drevo je krásne aj bez hrubej vrstvy lazúry a pretierania po každej sezóne. Ak niekto vníma drevo ako niečo nemenné, nemal by nad ním uvažovať. Nie je to keramická dlažba. Pre nás ostatných niet atraktívnejšieho materiálu. Ale k téme. Áno, bude to vyzerať výborne.
Odpovedať
Podľa toho akej farby máš strechu. Určite by sa to hodilo ale len k tmavej, čiernej streche.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?