Je cena fasády za m2 primeraná?

Dobry den, potrebujeme radu od skusenejsich - je to primerana cena 26€ za meter stvorcovy (365 metrov stvorcovych plochy) rodinny dom v KE, dom bol zatepleny davnejsie ale omietka so sietkou bola urobena nekvalitne, takze opadava, niektore kusy polystyrenu su poskodene od vtacikov ktore si robili hniezda. Cena je za: - lesenie - pracu celkovo - odpratanie odpadu - strhnutie starej omietky - vymena/ dolepenie poskodenych kusov polystyrenu - silikonova omietka - lepidlo - sietka - penetracia. Dakujem za odpovede
Odpovedať
@baloo keď si uvedomíš, že komplet fasáda sa pohybuje dnes s daňou od 35 do 42€ tak by tá cena mala byť ok.
Odpovedať
Je to primerana a realna cena.
Odpovedať
@baloo my mame ponuku na 12 € m2 (okr. DS) ale bez lesenia. S lesenim je ta cena ok.
Odpovedať
A davaju 3cm eps alebo 80cm pir ?
Odpovedať
@vikusjk dobrá ponuka. Ja by som za tak málo nerobil... nevyšlo by mi to! O pár km ďalej dávajú 17€ a na bytovke sa na kvalitu nepozerá. Zato na RD to musí "hrať" ;-)
Odpovedať
@baloo veľmi dobrá cena.
Odpovedať
@tominohorvath ale nezateplujeme, je to za sietku, jadrovu omietku a vrchnu, zrejme mineralnu exterierovu omietku, kedze s brizolitom nerobia. Co sa ceny tyka, to je ako v platoch. Niekto robi za menej, iny za viac.
Odpovedať
Daj si dalsie ponuky a sam uvidis.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dostali ponuku na komplet aj s lesenim a zateplenim 27,50eur praca plus material zateplenie 20cm
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?