Fasádna omietka Baumit Silikon Top - máte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,davali ste niekto kombinaciu fasady od Baumitu Silikon Top na stenu 399 a podbitie 395? Bude tam dostatocny kontrast? Dakujem za vsetky rady.
Odpovedať
@marek2703 pekný to su aké čísla ?
Odpovedať
@akinomb tá tmavšia je 395?
Odpovedať
@pogranice áno, tmavšia je 395. Na prvej strane som pridala fotku vzoriek kombinácie 399 a 395. Máme ich na fasáde a farby vyzerajú tak aj v reále.
Odpovedať
@pogranice áno,tak sme dali
Odpovedať
@pogranice zdravím tal reálne to vyzerá takto. A čísla sú Na dom 0196 a stablon 0374
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
cawte a bielučku 0019 nema niekto ? je dost biela ? 🙂
Odpovedať
@harec pekne, tie zaluzie vonkajsie su akej farby? okna akej?
Odpovedať
@radoslavc slovaktual eiche hell su okna, zaluzie si uz nepamatam...
Odpovedať
@mmates1 ahoj. Prosím ťa našiel si niekde tú 0019, my sa tiez rozhodujeme. A musíme rýchlo o dva týždne prídu robiť fasadu Chceme svietivu bielu bez akéhokoľvek nadychu a tiež sa rozhodujeme ci silikón top alebo vraj s vylepšenou receptúrou Topstar. Za každé info vďaka. A
Odpovedať
Profilova fotka
@adriana777 skus este tu pozriet https://old.modrastrecha.sk/forum/fas...
Odpovedať
@adriana777 ahoj, my sme dali nanopore top žiarivo bielu, pozri album
Odpovedať
@adriana777 cao este nie..tiez stale riesime
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mmates1 Tak my sme už objednali ten startop 0019. Budúci týždeň by mali prist robiť omietku. Už sa nedalo vymýšľať.
Odpovedať
@adriana777 potom sa pochval ...
Odpovedať
@zako111 ste spokojni? Ja stale pozeram ci 399 alebo 199 😅.. Viac sa mi paci 399.. Len ako sa sprava farba v tieni? Ako biela, ci? Nebudu ine kombinacie, ci nedat 398..
Odpovedať
@spee16dee 398 taha do zlta. Ci?
Odpovedať
@hroma zalezi od slna ako sa don oprie. Zltomarhulkovo by som povedal, ale úprimne, som chlap a odtiene farby mi moc nehovoria 🙂
Odpovedať
@spee16dee i tak dakujem.. 🙂
Odpovedať
@mmates1 ahoj. Tak sa teda trocha chválim. Okolie je ešte stále v procese, ale dúfam, že to konečne tento rok dáme.
Odpovedať
@adriana777 môžem poprosiť číslo omietky bielej časti fasády? Podbitie je iný odtieň?
Odpovedať
@viktoriapetroova ahoj 0019 Startop všetko je v jednom odtieni
Odpovedať
@adriana777 Ďakujem 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@akinomb dobrý deň aké ste dali nakoniec odtiene?? Lebo tieto isté mám vybraté, mohli by ste mi prosím poslať foto dobu aj do ss.ďakujem
Odpovedať
@jury240 máte ss
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my mame silikon top K1.5 a číslo farby je 1034 . Sme veľmi spokojný
Odpovedať
@adriana777 mozem poprosit cislo tej tmavo sivej fasadnej farby? chceme kombinovat svetlu farbu, nieco ako vasu 0018 alebo 0019 s antracitovou. Dakujem.
Odpovedať
Veľmi rada ale to je nanášané v troch vrstvách. Pan dával klasickú omietku bledo sivú na to nejakú dekoračnu tmavú sivú. Ta je taka nepravidelná sú v nej vynechané miesta a rôzne ryhy proste krivá a hrbatá, potom sú na nej také nepravidelné metalické fľaky . Zajtra môžem pohľadať v garáži, možno tam ešte budú vedierka zo zvyškami. Ale sokel je tmavo sivy. Zajtra pohľadám a napíšem.
Odpovedať
@bumtom Veľmi rada ale to je nanášané v troch vrstvách. Pan dával klasickú omietku bledo sivú na to nejakú dekoračnu tmavú sivú. Ta je taka nepravidelná sú v nej vynechané miesta a rôzne ryhy proste krivá a hrbatá, potom sú na nej také nepravidelné metalické fľaky . Zajtra môžem pohľadať v garáži, možno tam ešte budú vedierka zo zvyškami. Ale sokel je tmavo sivy. Zajtra pohľadám a napíšem
Odpovedať
@bumtom nasla som farbu co je na spodnej časti tmavá antracitova 0892 a tmavá na fasáde creativtop vid foto, nenasla som už tu poslednú vrstvu ktorá vytvára ten kovový lesk.
Odpovedať
@adriana777 dakujem pekne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?