Fasada cena

dobry den, chcel by som sa informovat na orientacne ceny majstrov na omietnutie rodinneho domu - cena len za pracu, kolko si uctuju ? - "nebratislavska" oblast 🙂 - zapad SR. - je cena za steny a podlhlady rovnaka ci zo skusenosti si majstri uctuju viac za podhlady. vopred dakujem.
Odpovedať
@petokr podhlad maju ako m2 i celko ako m2 i ked ma len napr 15cm na vysku.
Odpovedať
Profilova fotka
Preco myslis nevratislavska oblast?bohuzial vsade su naklady na odvody statu rovnkake po celom sk.... Pokial chces dobrych majstrov a peknu fasadu tak si ich musis zaplatit. Alebo vyber najlacnejsich a po realizacii daj fotky ako ti majstri odflakli robotu... Nech si kazdybremeselnik zapytata tolko kolko je kvalita jeho roboty hodna...
Odpovedať
@filip_pistovic to je mytus. Alebo ste este nemali drahych fuserov na stavbe :)
Odpovedať
@petokr Dobry den nam robili majstri za 5e m2.
Odpovedať
dakujem za reakcie, bol som /asi v mylnom vedomi/ ze majster v BA a okoli si vypyta viac za pracu ako majster v Rimavsej Sobote - pri porovnatelnej vysledne kvalite. my sme dostali viac cenovych ponuk - od 5.50 az po 15-20 (zivnostnici) preto som sa pytal 🙂 - je nieco podla čoho mozeme zbadat či sa jedna o lepšieho alebo horšieho majstra (ked nevidime jeho predosle prace)?
Odpovedať
Zaleží asi aj od toho, koľko je toho veľa a čo všetko treba. Zaleží od veľa faktorov
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?