Drevodekor na fasáde a okná zlatý dub

Máte niekto okná vo farbe zlatý dub a potom fasádu bielo šedú a drevodekor obávam sa či sa to nebude biť poprípade čo by ste zmenili
Odpovedať
tak podla tej prvej fotky to vyzera ze by mohlo byt celkom ok, akurat ten drevodekor na fasade mi bije do oci celkom 🙂
Odpovedať
Moznoze by som premyslel ten drevodekor, ci ho nespravit nejak na vacsiu plochu.
Odpovedať
@tomino_33 no len kde ? Mala som verziu dať drevo medzi okná bez sivej
Odpovedať
čím jednoduchšie, tým krajšie riešenie. veď sa aj vraví, v jednoduchosti je krása. Biela s dekorom dreva by bola najkrajšia.
Odpovedať
@ccanna takto ? Len tam mi príde tá jedna strana taká hola
Odpovedať
Takto
Odpovedať
@pirhina toto je lepsie takto a nie vodorovne. Takto to aj lepsie ukaze. Mas aj vybraty konkretne odtien dreva?
Odpovedať
@pirhina tiez by som sa priklonila k tejto druhej moznosti. v tej prvej je to take divne na tej jednej stene.
Odpovedať
@pirhina nebála by som sa veľkých bielych plôch 😉 A keď by vám tam vyslovene niečo v budúcnosti chýbalo, viete si opáskovať napr fasádu medzi oknami a premaľovať fasádnou farbou.
Odpovedať
Profilova fotka
Z coho sa chystate davat ten drevodekor?
Odpovedať
@pirhina zvislo mi to viac lahodí oku🙂 zábradlie bude tiež s drevodekorom?
Odpovedať
@k3zz cersanit visage wood
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ešte mám novú vizualizáciu čo poviete?asi troška svetlejšiu tu sedu .zábradlie bude čierne čo poviete na to drevo ?
Odpovedať
@lub3ik drevodekor čo najblizsie k oknám farebné čize zlatý dub
Odpovedať
@pirhina toto za mna nie. vies co mi to promina? take tie male bytovky, v takomto farebnom prevedeni, ako si pridala. skor viac doho drevodekoru ako sedej by som.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?