Cena za kompletné dokončenia holodomu

Dobrý deň, potreboval by som radu ohladne ceny dokončenia domu. Dom sa momentálne nachádza v tomto stave ako je na fotkách. Hrubá stavba 200m2 z polovice podpivničená 100m2, všetky okná, vchodové dvere a strecha. Moja otázka znie za kolko € je možné tento dom dokončiť firmou / živnostníkmi na papier koli záruke. Viem že rozdiel v cene je podla lokality ale potreboval by som to vediet cca +- 5000€. Sorry za foto sú z videa. Ďakujem za rady.
Odpovedať
To je viacmenej hruba stavba iba, videl by som to na 35-40t este.
Odpovedať
ďaleko od holodomu. To je tipovanie ako Loto ja si teda tipnem. Vidím veľký bungalov píšeš že - 200m2 podpivničený. Je to hrubá stavba , čo sa dá postaviť za 60 -70 tis. ...hrubá stavba je tretina ceny hotového domu. Hotový okolo 180tis. eur To ani predchádzajúci majiteľ neodhadol ? Viacerý takto skončia... .
Odpovedať
Svojpomoc-economy.
Odpovedať
Lepsie by bolo keby si napisal mozem si to dovolit dokoncit max. za tolko a si myslim ze by sme ti vedeli povedat ano alebo nie lebo cena dokoncenia moze byt naozaj vo velkom rozostupe niekto ti napise sumu ale robil to svojpomocne niekto ti napise sumu ale robila mu to firma a dalsi ti napise sumu robila mu to firma ale pouzival drahe materiali a tak mozem pokracovat a presna suma ani plus minus 5000 eur to ti nikto nenapise a ked ti napise to je len take nijake...
Odpovedať
@dent tak to snivaj, za tu cenu nema sancu...mozno keby bol elektrikar-instalater-kurenar-obkladac-stolar v jednom a mal vsetko za velkoobchodne ceny...on pise o dokonceni firmou/zivnostnikmi...
Odpovedať
Tak tak..suhlasim, po lepsom zhliadnuti som zistil ze to bude minimalne tak dvojnasobok toho, skor viac.ale je to loteria take hadanie, treba to dat nacenit ak sa bude jednat o komplet dokoncenie firmou.a naviac kazdy ma inu predstavu o peknom byvani, niekto chce mat na podlahe vinyl za 15, niekto masiv za 70 stvorak, niekto kotol s krbom za 20t, niekto infra za par stovak, o kupelnach ani nehovoriac.
Odpovedať
Ahoj, som elektrikár takže elektrika, bleskozvod bude len za velkoobchodnú cenu materiálu. Predstava bola sa zmestiť do max 100 000€ komplet dom s kupelkami, kuchynou a úpravou pozemku a už aj so zariadením. Samozrejme klasický IKEA štýl. Tak uvidíme čo z toho bude. Ďakujem za rady
Odpovedať
@igojjobs osobne si myslím, že bez úpravy pozemku a zariadenia by si vošiel do 100, ale takto veľmi pochybujem, ale je to o tom, čo chce každý v dome mať a preto len kúpelne niekto spravý za 5000 a niekto za 20000. Takže kalkulačka a počítať a počítať. Ja som tak robil rozpočet na svoj dom a som na +- 5000 od rozpočtu, čo je super.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?