Biela omietka na fasadu

Ahoj, rozhodol som sa pre bielu farbu na RD, rozhodujem sa medzi baumit alebo caparol, môžte mi prosím poradiť ktorý biely odtieň mate vy a vyzerá dobre? Pripadne poslať realnu fotku ako vyzerajú vaše domčeky? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@kipsii , som zvedava na odpovede. My mame caparol, ale nie čisto bielu, aj ked to tak vyzeralo. Mame odtieň kiesel...
Odpovedať
My máme Baumit silikontop 019
Odpovedať
Profilova fotka
Baumit open top 0019 potom ma este baumit cisto biely vzorkovnik no asi len pre silikonove farby.
Odpovedať
@muska414 na fotke vyzerá trocha do siva. Práve hľadám niečo ešte svetlejšie.
Odpovedať
@kipsii porovnavat odtien farby takto je z principu hlupost ...inak to odfoti telefon, inak ti to zobrazi monitor/ tvoj fon, inak to vidi tvoje oko, moje oko...inak vyzera 019 nova, inak 5 rocna...treba vzorku od danej fasady a potom mozes rozmyslat... 😉
Odpovedať
@cukrik25 preto je najlepsie ist si pozriet nazivo vzorkovnik, tam to mas najistejsie. ono aj na tej fasade to moze inak vyzerat cerstve a inak o tri roky.
Odpovedať
@ondro_26 ved presne to som napisal, ci?
Odpovedať
@cukrik25 My sme to spravili tak, ze sme si pozicali vzorkovnik od vyrobcu (brali sme PCI) a ja som sa s tym presla po meste a prikladala si ten vzorkovnik priamo na rozne biele omietky 🙂 Tym clovek ziskal dost predstavu, ako to vyznie vo velkom, lebo ten maly vzorkovnik dost oklame oko... na dome to vyzera ako biela, ale vo vzorkovniku posobi tmavo... My sme teda nechceli cisto bielu, ale taku lomenu, menej ziarivu, akoby alabastrovu... pacil sa mi jeden dom na ulici, ako bol urobeny, podobalo sa to dost mojej predstave, mali aj vonkajsi murik tak urobeny, tak to mi dost pomohlo, ze som vo vzorkovniku vedela najst co najpodobnejsiu farbu. Podla mna sa to z fotky neda vobec nijako posudit, ako pisal niekto vyssie.
Odpovedať
@alabastrova ano pisal som to ja vyssie, a komentar si zrejme chcela poslat zadavatelovy, nie mne...ja farbu fasady neriesim 😉
Odpovedať
@cukrik25 ano, prepac, to malo byt samozrejme pre @kipsii
Odpovedať
my mame Caparol Carbopor Easy, hladena biela. Este sme mali v merku fasadu od STO, ale cenovo vysla drahsie. Foto 3 roky dozadu, tesne po urobeni fasady... viac fotiek v albume
Odpovedať
My sme nakoniec dali Caparol carboPor Reibputz zakladnu bielu. Na zaklade toho ze som videla 3 rocnu fasadu na dome a bola stale biela a bez plesni. Ale vela zalezi od ceny pri tejto znacke.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My mame Caparol, odtien graphit 18 https://www.modrastrecha.sk/blog/marf...
Odpovedať
Profilova fotka
@kipsii no lebo je zamracene
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?