Baumit fasáda odtieň 0018

Zdravím, máte prosím niekto fasádu od Baumitu odtien 0018? Veľmi by mi pomohli reálne fotky na dome... Ďakujem
Odpovedať
@ketrin757 na živo je do žlta a fotky sú na originál stránke baumit Napr. https://baumit.sk/lifechallenge2020/p...
Odpovedať
Profilova fotka
@ketrin757 máme tento odtieň na dome ale veľa záleží od svetla, keď svieti slnko tak by som povedal že je úplne biela keď je pod mrakom je skôr taka jemne do šedožlta, na fotke to skoro ani nie je vidieť
Odpovedať
@adiso do zlta? lebo na fotke vyzera dost dobre a skor by som povedal, ze je taka bleducka
Odpovedať
@mirec_9 ja som napisal naživo tak neporovnávaj len s foto ;-) a už aj na tej foto to nie je čistá biela Veľa ľudí sa zhodlo že je to taká slonova kosť a tá je do žlta :-)
Odpovedať
Videla som ju naživo a nie je to nejako moc do žlta, skôr tak do siva a nie do žlta, je to taká v pohode farba. 🙂
Odpovedať
@betka8880 toto je foto tej fasády niekoho tu modrej streche(neviem už koho) takže myslím že tu je dosť vidieť aký je to odtieň a navyše ak si videla vzorkovnik od baumitu tak od sivej ma tá farba dost ďaleko ale že vraj každý človek vidí farby inak 8-)
Odpovedať
A toto je foto priamo zo vzorkovnika baumit
Odpovedať
Profilova fotka
mame ju aj my, uz tu bola podobna diskusia skus pohladat
Odpovedať
@adiso myslím, že to je domček @poisonblu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@adiso @helik00 ano, to je nas domcek.. s vyberom sme spokojni, pod kazdym svetlom ukaze fasada inak... len teda tym, ze je svetla, tak sa dost spini, u nas hlavne blato, dali sme kratky okapovy chodnik, tak nam spliecha na fasadu, ked prsi
Odpovedať
Profilova fotka
foto pod mrakom podvecer
Odpovedať
Profilova fotka
foto
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@poisonblu ahoj, prosim Ta, poddasie mate aku farbu? Nepamatas si nahodou cislo? dakujem.
Odpovedať
@poisonblu dakujem, uz som nasla v Tvojom fotoblogu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?