Akú farbu omietky dať?

Dobrý deň, prosím Vás nemá niekto na dome kombináciu, že antracitová škridla a tmavo hnedé okná? Vôbec si neviem predstaviť akú farby fasády by som mal dať aby sa to zachránilo. Mala mi prísť tmavo hnedá škridla namiesto toho prišiel antracit a výmena by ma vyšla ale 2000 eur.
Odpovedať
Ako to je mozne mas predsa fakturu o objednavke tam je co napisane.
Odpovedať
...no ja mam tmavu hnedu skridlu,okna zlaty dub,a špekuloval som nad sivou fasadou,v študiu my spravily vizualizaciu so sivou ,a bola toKatastrofa,ako päst na oko!!! Tak som radsej od toho upustil,a šiel farbou fasady do slabobhneda.
Odpovedať
My máme okna orech a strechu červenu (s takou sme dom už zdedili), ale chceme ju meniť za antracit. Myslím si, že je to v poriadku kombinácia. A robili sme fasadu 2 tyzdne dozadu, zvolili sme bielu v kombinacii so šedou a je to super !!!
Odpovedať
my máme hnedé okná a antracitovú strechu schválne. fasáda je biela a je to OK. tá hnedá to tam zjemnuje, s antracitovými oknami mi tie novostavby pripadajú " s takým prísnym výrazom".
Odpovedať
Taka pieskova, ktora taha do biela pri slnku, pod mrakom jemne napieskovana... Baumit nieco okolo tych 168, 179, 189, 199... To su take smotanove farby.. Tou nepokazis, dom bude prijemny...
Odpovedať
my mame antracitovú strechu bielu fasádu s tehlovým obkladom a okna v dekore zlatý dub a vyzerá to podľa mňa dobre
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?