Ako by ste riešili rozloženie fasadnych farieb pri tomto dome?

Dobrý deň! Prosím o radu, plánujeme zateplenie 10 cm vatou+ fasádu na rodinnom dome. Jeho tvar je fádny, ako by ste volili rozloženie farieb, pripadne tvarov na oživenie, prípadne nejaký kameň/drevo? Máme nové antracitové okná a parapety, predstava bledej farby v kombinacii s tmavšou /samozrejme aj brána bude vymenená časom/. Ďakujem za každú radu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Horizontalne farebne predelit - opticky sa znizi dom. Farba sede k oknam a - ton v tone. Obklad sedy,cierny alebo drevo. Na fasade drevo zvetrava odporucam imitaciu v omietke - zdialky nerozoznat a je bezudrzova. Odporucam zvizualizovat z jestv.foto , moznosti je dost.
Odpovedať
@jajka32 nejdem.riesit farbu onklady to jenfakt podla seba ale branu vymen hned potom to bude len lroblem ked to uz zateplis bude ju treba mozno znizit, radsej daj teraz liter navyse a sprav to hned.
Odpovedať
Profilova fotka
,, Kocky ,, pri rekonstrukciach - horizontalita , vertikalita , prirodne materialy - drevo, kamen ....
Odpovedať
@fotoarch ahoj, v akom programe to navrhujes? Take nieco by som si aj ja chcel poriesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jurkoboss Skus hocijaky graficky program - photoshop, gimp je free ,corel ?...., pouzivaj vnom vrstvy.
Odpovedať
@fotoarch ahoj urobila si krasny navrch,vedela by si aj mne poradit keby poslem foto
Odpovedať
@fotoarch prosim ta mozem mi blizsie vysvetlit co to je imitacia dreva v omietke
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka674 je to len imitacia dreva , sablonovy otlacok do omietky, kt.vizualne vytvara letokruhy. V exteriery, povedzme v urovni 2.NP - je vizualne autenticky. https://www.google.sk/search?q=imitac...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
@fotoarch Dobrý deň chcem sa opýtať vedeli by ste aj nám poradiť. Ideme robiť fasádu už sme skúšali dávať robiť návrh ale moc nám neporadil nebolo vidieť ani farby že sú dve ani nič. Ďakujem
Odpovedať
@fotoarch Napísala som Vám.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?