Zoskvareny led panel

po 5 rokoch mi takto odpalilo Led panel. Stalo sa Vam uz nieco podobne? Nevyznam sa vobec do elektriny, ale pride mi to dost masaker, vsak to moze zacat horiet... stalo sa to pocas sprchovania a dost bolo vlhko v kupelke, ale je to v podhlade...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lukas1115i:

po 5 rokoch mi takto odpalilo Led panel. Stalo sa…
@lukas1115i neodpalilo led panel, ale zdroj. Stáva sa. A nehorelo to, len tam strelil pravdepodobne kondenzátor.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@lukas1115i neodpalilo led panel, ale zdroj. Stáv…
@megdesign ... dá sa takému niečomu predísť? Toto má podľa mňa dosť blízko k ohňu. Či?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lukas1115i:

po 5 rokoch mi takto odpalilo Led panel. Stalo sa…
@lukas1115i Ako napísal megdesign - nezhorel led panel, ten je pod tým krytom, čo je priskutkovaný, ale zdroj. Buď skrat na vinutí, alebo kondenzátor. @brapene Nedá sa tomu predísť. To sa môže stať na ktorejkoľvek elektronike. Kondenzátor môže kdekoľvek zhorieť. A je jedno, či je to vyrobené v Číne, alebo inde na svete. Aj tak väčšina súčiastok pochádza z Číny.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@megdesign ... dá sa takému niečomu predísť? Toto…
@brapene dá sa niečomu takému predísť, alebo teda lepšie povedané eliminovať to, kúpou kvalitných zdrojov. Toto vyzerá na V-Tac LED panel aj zdroj (tiež ich mám doma) a tie zdroje sú tam také, aké sú... Za 6 rokov som menil (opravoval) tri (mám tých svetiel v dome niečo vyše 30) ale teda stmievatelne... Vo všetkých prípadoch mi tam odišli tyristory (vymenené za kúpené na Ali...) Ďalšia vec (podľa čiernych stôp na samotnom LED paneli) bol ten zdroj položený na ňom... To mu tiež nepomáha, nakoľko ten LED panel dosť kúri. Ja ich mám položené mimo panela na sdk...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?