Menu Forum

Výmena elektromera Iskra MT 174

28. jún 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3411 príspevkov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3401 príspevkov. Okres Brezno.
 menili nám nedávno tento elektromer,pozrel som len zbežne ,umožňuje merať 4 sadzby, zatiaľ sa merajú 2,oproti analogu vidieť okamžitú spotrebu vo W, no NT a VT len v KWh, má pripravený komunikačný kanál, má niekto info kedy bude možné sledovať údaje na diaľku?v pravde nedávno písali- sadzba sa bude meniť v priebehu viac krát ako teraz, podľa aktuálnej spotreby.
26. jún 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mgx
3
Registroval sa 19. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 745 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Prestavujem dom
    Kuchyna, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
mgx
3
Registroval sa 19. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 745 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Prestavujem dom
    Kuchyna, okres Malacky
 sledovat spotrebu na dialku mozes uz dnes, staci jednoduchy uC a pocitat zablesky LEDky (u mna 250 bliknuti=1kw). Nemyslim si, ze distribucka rozchodi sledovanie udajov z elektromera "online", nakolko by tym sla proti sebe, pretoze nevedomy zakaznik=vysoka spotreba.
28. jún 2015 o 19:08  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3411 príspevkov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3401 príspevkov. Okres Brezno.
 mne nejde o kontrolu to si môžem pozrieť kedy chcem , ale kedy to bude vedieť distribúcia tej o to ide, hádaj prečo
28. jún 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to