Videovrátnik - FTP káble v jednej chráničke

Budeme robiť plot a potrebujem potiahnuť v múre ku kamere na videovrátnika kábel FTP z domu, plus FTP z riadiacej jednotky brány a FTP k zámku z bráničky...môžu byť všetky tieto káble spolu v jednej chráničke? Kvôli nejakému rušeniu. Ani si ale neviem predstaviť, že by sme ťahali každý zvlášť, nakoľko v tej štiepanej tvárnici zrovna veľký otvor nie je, aby ostalo miesto aj na betón :-D
Odpovedať
@johnny14 isteže áno, žiadne rušenie tam nebude
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
áno ťahať to v jednej chráničke. pokiaľ je to FTP tak nieje problém ;-)
Odpovedať
@mcsmekac no bude sa musieť na jednom mieste chránička prerušiť.... a vložiť kábel z brány ku káblu z domu ...a rovnako aj pri kábli z elektrického zámku... nič iné ma nenapadá
Odpovedať
a načo je na velku bránu kabel FTP? Myslel som že tam potiahnem 3*1.5 cyky a hotovo.Nechcem žiadneho videovratnika ani nič.Stači to takto?
Odpovedať
@jaro313. Na branu k pohonu? Ano staci
Odpovedať
@johnny14 zalezi od videotelefonu.. Na niektore sa napaja zamok z branky priamo
Odpovedať
@123kiko ano k pohonu.Dik
Odpovedať
@jaro313 no jasné, keď nebudeš mať video vrátnika FTP netreba...vlastne jedine z riadiacej jednotky na infrakontrolky. Ja mám prípravu v dome tak, že môžem mať len dvojvodičových videovrátnikov, a pozerám teraz od Legrandu... nie je to najlacnejší špás, ale čo už... majú tam aj možnosť zapojiť ďalšiu kameru alebo ovládanie svetla cez vnútornú jednotku... ale ja budem riešiť iba ovládanie malej bránky a veľkej brány to káble pôjdu do vonkajšej jednotky a cez ňu to bude komunikovať s vnútornou.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mcsmekac no to nie je tiež zlý nápad.... proste nejako sa improvizovať bude musieť :)
Odpovedať
Kable treba cierne do exterieru
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
viete niekto poradiť nadstaviť IP VERSO 2N, ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?