Príprava pod ostrovček pred podlahou

Ahojte, chcel by som sa spytat a poradit, ako alebo s cim mam uchytit vodu a elektrinu ktora pojde do ostrovceka, pred betonovanim podlahy. Aby to nejak stalo. Nejaka konstrukcia je jednoduche vymysliet a vyrobit, ale nechcem ked bude poter aby to tam ostalo v betone len tym ze to odrezem. Alebo pripadne co by tam mohlo po betonovani ostay. Dakujem velmi pekne za radu
Odpovedať
@6nike priviaz to o strop normalne spagatom :-)
Odpovedať
@rkorba ma to napadlo ale do sadrosu sa mi moc nechce uchytavat nieco 😀 rozmyslal som o niecom stabilnejsom
Odpovedať
@6nike a nebudes tam mat svetla alebo digestor? ved tam to prichyt alebo cez otvor svetla si to prichyt o konstrukciu. Ked koli tomuto neprekonatelnemu problemu vymyslis ako oklamat gravitaciu daj nam prosim ta vediet :-D
Odpovedať
@6nike ty uz mas sadrose a ides liat potery? No aby si nakoniec vsetky sadrose menit nemusel. Toto odvetrat aby to v pohode prezili bude riadny zahul...
Odpovedať
@zita19 este nemam sadros, myslel som ze poter nakoniec
Odpovedať
@6nike sadros az po vsetkych mokrych procesoch, poter, omietky A ked nemas sadros, navrtaj jednu skrutku do tramu a uviaz to o nu spagatom
Odpovedať
@6nike taka veda z toho- zviaz kabel osvetlenia zo stropu, z kablom co ide z podlahy a je to. pripadne ak nemas kabel v podlahe tak - odpad a vodu zviazat dokopy eskapaskou a k nim priviazat hocico a upevnit to jednoducho klincom/skrutkou/hmozdinkou k stropu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?