Prepojenie svorkovnice 400V

Profilova fotka
Ahojte, potrebujem radu. Keď chcem pripojiť 5 žilový kábel na 400V musím prepojiť zemniaci kábel s PE a N?
Odpovedať
Podstatne je aku mas sustavu na strane rozvodov TN-C alebo TN-S? Inak sa na tvoju otazku odpovedat neda.
Odpovedať
Podstatne je aku mas sustavu na strane rozvodov TN-C alebo TN-S? Inak sa na tvoju otazku odpovedat neda.
Odpovedať
@robho Prepojené predsa máš. Len pripojíš do svorkovnice...
Odpovedať
Profilova fotka
Ide mi o zapojenie krabičky, tým pádom budem mať N nezapojené...
Odpovedať
Profilova fotka
A v čom je problém? Na výstupe elektro merového rozvádzača máš 5-vodičovú sústavu TN-S a na vstupe tvojej krabičky máš tiež 5-vodičovú TN-S sústavu. PE prepojíš s PE, teda so zemnením (zeleno žltý vodič). N prepojíš s N (modrý vodič). L1 s L1, L2 s L2 a L3 s L3 (hnedý, čierny, šedý vodič).
Odpovedať
Profilova fotka
@merak len mi nesedí to N keď zapojím v elektromery je len prepojka, pojde to normálne? Sorry moc sa do toho nevyznám. Vďaka.
Odpovedať
@robho tak zavolat odbornika.
Odpovedať
Profilova fotka
@robho je to normálne, to je bod rozdelenia, riaď sa písmenami na svorkách.
Odpovedať
Profilova fotka
Vďaka za pomoc chalani, už mi je jasné to prepojenie.
Odpovedať
@virnik27 To si ho teraz domotal. Kábel má 5-žilový, svorkovnice 5-pólové, tam nie je o čom...
Odpovedať
Profilova fotka
@virnik27 s tým 4-žilovým káblom nemáš pravdu.
Odpovedať
Profilova fotka
@virnik27 a keď tam dá RCD, už kopať nebude? Niekde som sa stretával s tým, že sa miešačka ešte aj uzemňovala o vedľa zabitú tyč.
Odpovedať
Článok sa načítava...
len prepojiť zozvadzač s o svorkovnicou za elmerom , to že mišačky ko pú je len o tom ,že nikto nedozerá na technický stav , kým niekoho nešľahne ,alebo privod je dlhý ,akoby sa všetko mohlo a stavbári- všetko vedeli ,počuli len psovi v r..i neboli
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?